Dimitar Berbatov: Sedm návyků úspěšného člověka #3 Rozkoš

Sedmidílný humorný seriál zaměřený na útočníka Manchesteru United Dimitara Berbatova.

Zdravím všechny fanoušky! Jistě se ptáte, co se mnou v posledních týdnech bylo. Jistě všude se mluvilo v souvislosti s mým zraněním, ale to je jenom polovina pravdy. Ve skutečnosti mi dal Sir Alex Ferguson dovolenou, když mi během svého pověstného fénu řekl: „Berbo, odpočiň si!“ To vše jako reakci na moji parádní branku proti Rovers, o které jsem se zmiňoval posledně. Asi nechtěl aby byla už před Boxing day v Premier League nuda, tak mi dal volno a tím pádem šanci Chelsea se na špici ohřát trošku déle. Nicméně Fergusonův příkaz jsem poslechl, nasedl do horkovzdušného balonu a vydal se na hřiště bohatých, do Monte Carla.

Zde jsem si užil svůj nejoblíbenější zvyk, zvyk číslo 3: Rozkoš.

Fanoušci mě vídávají radovat se pouze na fotbalovém hřišti. Já se umím odvázat ale i v soukromí, takže pryč od fotbalu. Ve skutečnosti totiž velmi holduji sukničkářství, které mi přináší pomalu větší radost než vstřelené branky. V rodném Bulharsku mi dokonce matka říkávala, že by ze mě mohl jednou vyrůst skvělý gigolo. Nikoliv proto, abych si tím vydělával na živobytí, ale proto, že jsem chtěl radost rozdávat co nejvíce lidem. Nakonec jsem se rozhodl pro kariéru fotbalisty, protože tato práce je zároveň i mým koníčkem, i když se mi to pořád ještě plete.

 

Po týdnu stráveném mezi nejlepšími dámskými společnicemi na světě, mohu oznámit, že jsem na sebe hrdý. Ano, je to tak. Zlomil jsem všechny předchozí rekordy vytvořené Cristianem Ronaldem a reprezentoval jsem Manchester United mnohem lépe než on.

Ke všemu jsem si tu slušně vydělal. Peníze, které jsem vyhrál v hazardu věnuji na „Program zavedení sukničkářství do společnosti“, aby si Monaco nebo Bangkok mohlyi užít nejširší vrstvy, nejenom já. Pokud se ale nechcete stát profesionálním hráčem hazardních her jako já a vydělávat si tak, věřte, že je tato „profese“ dost dobře použitelná i pro každodenní život.

Tak například získáte mnoho nových přátel, pomůže Vám to zaplatit nájemné, když žádné peníze zrovna nemáte, ale hlavně ruleta zlepšuje Vaše fotbalové dovednosti! Jako třeba  soustředění, kontrola míče nebo třeba vlastnost být ve správný čas na správném místě. Věřím tedy, že mé výzkumy v oblasti sukničkářství a hazardu Vás mohou inspirovat.

Sbohem a užívejte si.

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.