Dimitar Berbatov: Sedm návyků úspěšného člověka #2 Dobře vypadat

Sedmidílný humorný seriál zaměřený na útočníka Manchesteru United Dimitara Berbatova.

Zdravím fanoušci. To jsem zase já. V první řadě Vám děkuji za podporu, které se mi dostává. Díky ní se mi podařilo vstřelit několik krásných branek v nedávné minulosti. Jako v mém zatím posledním zápase proti Blackburnu, kde jsem se  střelecky prosadil. Měl jsem sice v tomto utkání mnoho velkých šancí, ale můj názor je ten, že velkoklub jako Manchester United si nezaslouží dávat branky z tutovek. Proto jsem to vzal do svých rukou a vše vyřešil po svém stylovým zakončením. Abych se ale nezakecal, v dnešním druhém díle prozradím další z mých zvyků, které mě dovedly k dokonalosti a s touto krásnou vstřelenou brankou přímo souvisí.

Zvyk číslo 2: Dobře vypadat.

Fotbal by nikdy neměl být ošklivý. Je to krásná hra, proto je taky přirozeně nedílnou součástí mého života. Taky totiž vypadám skvěle. Dovolil bych si vypůjčit větu ze známého amerického filmu Muži v černém, kde jsem tuto moudrost slyšel poprvé jinde než ode mě samotného: „Víš jaký je rozdíl mezi mnou a Tebou? Když já něco dělám, vypadám u toho dobře.“ Ztotožňuji se s tím, protože věřím, že pěkný vzhled z Vás dělá lepšího člověka. To však není zas tak těžké, když jsou okolo Vás samí oškliví lidé, že.

 

Ok, mám jenom to štěstí. Štěstí, že jsem vysoký. Krása je však také něco, na čem musíte neustále pracovat. Byl jsem trpělivý. Pod palbou kritiky jsem pořád pracoval a když jsem předvedl své skvělé vystoupení v zápase proti Sunderlandu (ne to letošní, pozn. Guetta), všichni mě začali milovat.

Čili trpělivost, zejména tváři v tvář ošklivosti, je velmi důležitá. Je to také poučení, které chci, abyste si odnesli. Život totiž přináší mnoho situací, kdy se Vám to bude hodit. Jako třeba nošení šatů ze supermarketu, řízení motorového vozidla, které není značky Mercedes, nebo dokonce běhání bez míče!

Buďte si ale jisti, že v takových slabých chvilkách jste to Vy, věrní fanoušci, kdo  mi dodává sílu. Proto Vám dávám tady a teď slib, že i já budu pomáhat a naplním Váš život krásnými chvilkami na fotbalovém hřišti, abyste si to užili taky. Doufám, že jste na to dostatečně připraveni.

Sbohem a vypadejte dobře!

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.