Dimitar Berbatov: Sedm návyků úspěšného člověka #1 Odpočinek

Sedmidílný humorný seriál zaměřený na útočníka Manchesteru United Dimitara Berbatova.

Zdravím fanoušky. Jmenuji se Dimitar. Zajisté mě znáte. Aby ne, hraji za Váš oblíbený klub Manchester United. Jsem také ale bulharský národní hrdina a sportovní model, kterého každý obdivuje. Nevybudoval jsem si ovšem tuto pozici jen proto, že jsem skvělý. Je to proto, že mám 7 nejdůležitějších návyků, které už takoví úspěšní lidé holt mívají. Povím Vám, fanouškům Manchesteru, své tajemství, jelikož si to za tu podporu láskou a penězi jistě zasloužíte.

Dnes Vám povím o prvním ze svých sedmi zvyků, které mě dovedly k dokonalosti. O ostatních Vám povím později. Nebo až budu mít chuť. Mohlo by se totiž stát, že by jste se zlepšili až moc, a byli byste dokonalejší než já nyní.

Můj nejdůležitější zvyk, zvyk číslo 1: Odpočinek.

„Pokud si můžeš odpočinout, zatímco jiní ne, potom Ti patří svět můj synu.“ Tuto větu můj otec Berbatar Dimitov používal prakticky denně, než se odebral ke své osmihodinové odpolední siestě. Otec si uvědomoval, že životní shon je pro život nepříznivý. Také ale pochopil, že pokud odpočíváte, nenapadají Vás špatné věci. Vědecky nemožné. Můj otec byl velký člověk, stejně jako matka.

 

Bohužel není snadné odpočívat na profesionální úrovni, jako to umí můj otec. Mnoho lidí na to nemá talent. Můj náhradník Carlos Tevéz se z United poroučel, protože neuměl odpočívat tak dobře jako já. Porazil jsem ho.

Také jsem porazil prezidenta Tottenhamu pana Levyho, když jsem mu řekl: „Budu odpočívat, dokud mě nenecháš odejít! Budu Gándhí! Budu spát až do příchodu spravedlnosti!“ Spurs to rychle vzdali a řekli mi: „Ok. Jdi do Manchesteru, zase jsi vyhrál Berbatove.“

Odpočívání není ale je zvyk. Je to důležitá součást mého života a úspěchu. Teď už je to snadné. Tvrdě jsem trénoval a nyní mohu odpočívat kdykoliv a kdekoliv. Jsem jako odpočívající medvěd, který se hne jen když uvidí v potoce rybu.

Ale pro tentokrát to už stačí, musím se vrátit k relaxaci. Brzy se vrátím, abych Vám prozradil další ze „Sedmi návyků úspěšného člověka“.

Sbohem a příjemné trénování odpočinku.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.