Hodnocení hráčů Manchesteru United

Zde si můžete přečíst stručné hodnocení hráčů United, kteří zasáhli do zápasu proti Evertonu.

 

 Opět vyprodaný Old Trafford se mohl těšit na další krásný zápas. Trávník byl zkrápěn děštěm a tak se hra na kluzkém povrchu hodně zrychlovala. Diváci se měli na co dívat. Fanoušci byli po celý zápas hodně slyšet, no a konec zápasu si do slova užívali. Aktivní pojetí hry přineslo pěknou podívanou se šťastným koncem pro Rudé ďábly, kteří nakonec zvítězili 3:0

 

 

Zápasové hodnocení hráčů podle www.manutd.cz :

Edwin van der Sar – Stabilní a jistý výkon devětatřicetiletého Sara byl i dnes dobrou vizitkou této naší jedničky. Podařilo se mu udržel čistě konto, které zachránil skvělými, povedenými zákroky a také skvěle načasovaným výběhem vstříc soupeři.

Rafael da Silva – Dostal svou toužebnou šanci na pravém kraji obrany, aby nasbíral další cenné zkušenosti. Nepůsobil přiliš jistě. Poněkud zbrklý a nevýrazný. Ve 26′ obrdžel žlutou kartu za zbytečný zákrok. Byl střídán v 63′.

Wesley Brown – Postavil se do stoperské dvojice k Vidičovi. Dařilo se jim dobře spolupracovat. Pohlídali si, až na pár menších zaváhání, všechny útoky soupeře. O zbytek se pak postaral Edwin van der Sar. Bronw si vedl dobře.

Nemanja Vidič – Vrátil se po lehčím zranění do sestavy United a odvedl solidní práci. Uplatnil svůj důraz a poradil si se všemi protivníky, kterým značně znepříjemňoval život.

Patrice Evra – Na kraji obrany se opět činil. Dobře kombinoval. Vydával se dopředu, byl u většiny akcí vedeným po levé straně hřiště. Aktivně se na hřišti pohyboval po většinu utkání. Po jeho centru do vápna padl 1. gól zápasu. Standartně skvělý výkon.

Antonio Valencia – Valencia dnes nebyl tolik vidět. Dařilo se mu kombinovat, ale dnes se nedostával se příliš do hry. Snažil a vytrval a nakonec se dočkal gólu, který padl po teči, za Howardova záda v 76′ .

Darren Fletcher – Jeho forma se ho stále drží a co víc, nejspíš stále narůstá. Svou práci splnil na jedničku. Aktivně se zapojoval do ofenzivy a obranné činnosti se věnoval stejně tak zodpovědně. Vstřelil úvodní a zároveň vítězný gól zápasu ve 35′.

Michael Carrick – Dobrou kombinací zajistil několik pohledných akcí. Dobře pomáhal i vzadu. V 70′ dosal trochu nepochopitelnou žlutou kartu. Naproti tomu však, vstřelil pěkný uklidňující gól na 2:0 v 66′ , kterým vylepšil svůj povedený výko v dnešním utkání. Byl střídán v 84′.

Ryan Giggs (C) – Předvedl pěkný výkon. Tvořil hru a vymýšlel pěkné přihrávky. Zapojoval se do pohledných akcí. Odehrál celé utkání a našeho kapitána nemůžeme jinak než pochválit.

Wayne Rooney – Jako vždy nevynechal ani jeden souboj. Proti svému bývalému klubu hrál s chutí ho porazit a svou bojovností to jasně dokazoval. Dobře se nabízel a kombinoval. Žádná z jeho střel však přívlastek gólová neměla. I tak můžeme být s Waynem spokojeni. Když uvolňoval místo na hřišti, vysloužil si ovace při svém střídání, které patřili rovněž hráči, který ho nahradil, tedy Gabrielu Obertanovi.

Michael Owen – Dnes nastoupil od začátku utkání, aby zastoupil zraněného Berbatova. S Rooneym si dokázal dobře vyhovět. Díky své skvělé poziční hry měl několik dobrých příležitostí. O góly, ale se dnes postarali naši záložníci. Michael se prezentoval slušným výkonem.

Hráči, kteří střídali :

Paul Scholes – Přišel na hřiště v 63′ když nahradil Rafaela da Silvu. Jeho úkolem bylo více džet míč a uklidňovat hru. To se mu podařilo. Stihl přihrát na 3. gól Valenciovi.

Obertan – Dostal se na hřiště v 74′ a dostal tak další možnost se předvést před Old Trafford. Gól sice nevstřelil, ale opět hýřil aktivitou a nasbíral cenné zkušenosti. Jeho  výkony jsou již bez větší nervozity.

Darron Gibson – Na hřiště přišel v 83′ za Michaela Carricka. Připsal si tak svůj první start v Premier League v tomto ročníku. Přišel už pouze hlídat čistě konto.

Muž zápasu : Darren Fletcher

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.