Rio by se měl vrátit už za pár týdnů

Urostlý stoper United by se měl do hry zapojit během několika následujících týdnů.

Zdá se, že Rio Ferdinand se konečně dostal ze svého zranění lýtkového svalu a rehabilitace je nyní úspěšně u konce. Původně se odhadovalo, že bude anglický reprezentační obránce chybět ještě několik měsíců.

Z Old Trafford však nyní přišly dobré zprávy. Podle nich Sir Alex Ferguson očekává, že by se zkušený bek měl do sestavy Rudých Ďáblů vrátit už za pár týdnů.

Jisté zatím je ale pouze to, že Ria neuvidíme v zítřejším ligovém zápase, kdy Manchester United přivítá ve 13. kole Premier League trápící se Everton. Toffies se momentálně nacházejí až na nelichotivé dvanácté příčce anglické nejvyšší soutěže.

Ferdinand, který se v současnosti kromě fotbalu věnuje i hudbě a filmu, se na hřišti naposledy objevil 25. října v utkání proti Liverpoolu. United tehdy z Anfield Road odjeli po prohře 0:2 s prázdnou.

SAF prohlásil, že ikdyž zatím neví, kdy přesně bude Rio stoprocentně fit, jeho návrat je otázka týdnů, nikoliv měsíců. United nebudou v sobotu moci počítat ani s dalšími obránci – Mimo hru je Gary Neville, Fabio a nejspíše i John O´Shea, který se zranil během reprezentačního utkání proti Francii.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.