Vidič je v poriadku a pripravený zasiahnuť

Nemanja Vidič je pripravený vrátiť sa v plnej sile do zostavy Manchestru United už túto sobotu v zápase 13. kola Premier League proti Evertonu.

Vidič sa zotavil z problémov, ktoré ho trápili posledné tri týždne. Jeho lýtko sa zdá byť v poriadku, a preto už nastúpil aj na medzištátny zápas s Južnou Kóreou.

Sir Alex Ferguson sa v utorok večer rozprával so srbským trénerom Raddym Antičom. Dohodli sa, že Nemanja, ktorý bol v nominácii Srbska, v stredu odohrá zápas v základnej zostave. Srbský stopér Manchestru United odohral v stredu napokon 70 minút za reprezentáciu svojej vlasti a už sa teší na víkendový zápas v drese United.

Nemanja Vidič svojím návratom určite potešil manažéra Diablov, ktorý stále nemôže počítať s Riom Ferdinandom pre jeho problémy s chrbtom.

Vidič sa so svojimi spoluhráčmi z reprezentácie tešil z víťazstva nad Kórejčanmi v pomere 1:0 po góle Nikolu Žigiča zo 7. minúty stretnutia.

Stredopoliar United Park Ji-Sung v tomto stretnutí odohral ako kapitán Južnej Kórey 70. minút podobne ako Vidič. Park bol mimo hry od októbra (října), keď laboroval so zranením kolena.