Blíží se návrat Hargreavese

Do sestavy United by se měl v následujících týdnech vrátit střední záložník Owen Hargreaves.

Někdejší hráč německého Bayernu Mnichov přestoupil do Manchesteru v roce 2007 za poplatek 18,6 milionů liber. Poté, co se Hargreaves vrátil do rodné Anglie musel však na operaci obou kolen.

Po čtrnáctiměsíční pauze se nyní zdá, že zdravotní problémy včetně nutné rehabilitace jsou u konce, a Hargreaves by se tak v blízké době mohl opět objevit na trávníku.

Anglický záložník přiznal, že poté, co se ve Spojených státech dozvěděl přesnou diagnózu, byl hodně skleslý a v návrat do Premier League v tu chvíli věřil jen v koutku duše.

"Den, kdy jsem se dověděl diagnózu, byl hodně špatným dnem. Ostatně stejně jako první den po operaci," prohlásil záložník United.

"Měl jsem velké bolesti a začal jsem pochybovat o mé fotbalové kariéře. Nyní ale vidím tyto události jako pozitivní zkušenost. Myslím si, že někdy se můžete více poučit právě z těchto špatných zážitků.

Teoreticky jsem tyto operace podstoupit nemusel. Absolvoval jsem je ale pro to, abych mohl hrát ještě několik dalších let. Teď je mi 28 a rád bych hrál do 34.

Chci být zase součást týmu. Chci být užitečný a zároveň také zdravotně v pořádku. Chci také svými výkony splatit fanouškům jejich podporu. To je skvělá motivace k tomu, abych znovu co nejdříve vyběhl na Old Trafford."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.