Nani ostře zkritizoval Fergusona

Portugalský záložník dnes hovořil o svém vztahu k manažerovi United.

Nani odhalil, jak těžký život na Old Trafford může pod vedením Sira Alexe Fergusona být. Portugalec o Fergiem řekl, že je to velice komplikovaný muž.

Portugalské křídlo především mluvilo o tom, jak rychle se u skotského manažera mění nálady a duševní rozpoložení.

"Ferguson je velmi kompikovaný. Je velice tvrdý. Pokud všechno klape, tak je vše v pořádku.

Když si ale myslí, že něco je špatně, pak je všechno slušně řečeno na houby.

Během minut může totiž přejít od komplimentů až k nepřiměřeně urážlivé kritice. To už se mi také stalo. Například říkal: Nani, jak jsi mohl tohle nebo toto minout.

Na hráče křičí před kýmkoliv. A není nikdo, koho by vynechával. Giggs a Neville trpí nejvíce, protože s ním mají více zkušeností. Tohle je na h**** a tamto je na h****," uvedl Nani příklad Fergusonovy kritiky.

Portugalec si nebral servítky, a s reportérem, který interview dělal, se shodli na Fergusonově špatném začátku letošní sezóny.

"Také si myslím, ale pořád je tu (Premier League – pozn. red.) ješte mnoho zápasů. Já jsem však v žádných z klíčových utkání nenastoupil. Ani proti Liverpoolu, ani proti City a ani proti Tottenhamu. Jsem z toho trochu zklamaný.

Lidé ode mě očekávají hodně, ale není to jednoduché. Navíc nemám dostatečnou podporu. Vím, že by se vše zlepšilo, pokud bych dal více gólů. Jenže mohu odehrát fantastický zápas a nikdo mi nezaručí, že v tom příštím nastoupím. Tahle skutečnost vaší sebedůvěrou hodně otřese."

Navzdory všem výše zmíněným negativům, odpověděl Nani na otázku, zda by chtěl opustit Old Trafford takto: "Ne. O tom jsem zatím vůbec nepřemýšlel."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.