Novinky z novin

Novinky o United v novinách.

 

Chelsea a United jdou do souboje o Villu

Chelsea chce nabídnout 33 milion Liber za Španělské strikera Davida Villu, bohužel pro Chelsea,Villa preferuje Rudé ďábly. Roman Abramovich schválil nabídku za Španělského „hitmana“, který bude prodán v příštím přestupovém období a povolal nejlepšího agenta, aby nabídku dotáhl do konce. Chelsea doufá, že jejich zákaz na nákup hráčů bude zrušen nebo pozastaven, aby mohli superstar přivést do Londýna na druhý pokus. Chelsea už se jednou snažila přivést Villu na Stamford Bridge,ale Valencia preferoval United. Blízký zdroj prozradil, že David byl osloven minulé léto, ale neměl chuť se stěhovat na Stamford Bridge. Nebyl si jist, jak často by hrál a jestli by hráli jeho styl. Rudí ďáblové jsou jasnou volbou pro Villu v Anglii, ale bude problém v jeho ceně a věku. Pokud se podaří podepsat smlouvu s Valencií, mohl by se brzo stěhovat na Old Trafford.

Daily Mirror

Villa na Old Trafford? 

Neuer za Edwina?

 The Daily Mail tvrdí, že United nabídnou 12 milionu Liber za německého reprezentačního brankáře Manuela Neuera, kterého Sir Alex Ferguson vidí jako dlouhodobého nástupce Edwina van der Sara.

Ronaldo nechce vzájemný zápas 

Mezitím, bývalá hvězda United Cristiano Ronaldo, není šťastný s vyhlídkou, že by se Real střetl s United v Lize mistrů. The Times citoval Ronalda:“Nechci hrát proti United ve vyřazovací části, jsou velice silní a mám tam spousty kamarádů. Hrál jsem na Old Trafford 6 let, možná kdybychom se potkali ve finále. Bude to velice těžké, pokud se střetneme, ale pokud mám být upřímný, nechci hrát proti United.“

Rooney byl varonán 

Wayne Rooney byl varován Anglickou fotbalovou asociací za výrok “12 hráč“, který vynesl před televizní kamerou, když opouštěl trávník po prohraném zápase s Chelsea na Stamford Bridge. Mluvčí FA řekl:“Rooney byl varován za počin, který udělal.“Za to Sir Alex Ferguson nebude trestán za kritiku na rozhodčího Martina Akinsona. Ferguson označil za “absolutně směšné“, Atkinsonovo rozhodnutí nařídit volný kop, z kterého následně Chelsea vstřelila vítězný gól.

The Sun

 Ferguson trestu unikl 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.