Porážka nás motivuje

Ačkoliv Manchester United v neděli na Stamford Bridge prohrál, John O’Shea prohlásil, že tento neúspěch tým posílí.

Hráči United měli při včerejším odjezdu z Londýna smíšené pocity. Přeci jen, každý, kdo viděl nedělní šlágr mezi Manchesterem United a Chelsea, může zapochybovat o regulérnosti jediné branky utkání.

Tu vstřelil čtrnáct minut před koncem John Terry ze standartní situace, která byla nařízena po diskutabilním odpískání faulu Darrena Fletchera.

John O’Shea věří, že právě tato nezasloužená prohra tým psychicky nakopne, a Manchester nasadí tempo na které jsme zvyklí z let minulých.

"Neradi prohráváme zápasy a víme, že teď budeme muset hrát bezchybně," řekl dnes irský bek MUTV.

"Nyní je tu reprezentační pauza, která nepřišla v nejlepší čas. Dobré by bylo, kdybychom nyní nějaký ligový zápas odehráli, protože bychom tak mohli zapomenout na tuto porážku. Trochu frustrace samozřejmě pořád cítíme, ale myslím si, že se přes to brzy přeneseme.

Mnoho týmů na Stamford Bridge v utkáních nedominuje. Hráli jsme opravdu dobře, Chelsea jsme tlačili a její obraně jsme způsobili nejeden problém. Bohužel se nám nepodařilo zakončit přesně. Hráli jsme přesně tak, jak jsme plánovali a byli jsme i lepším týmem."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.