Video: Manchester United – CSKA Moskva

Hráči Manchestru United se ve 4. kole Ligy Mistrů utkali s týmem CSKA Moskva na domácím stadionu Old Trafford

 V odvetném zápes Manchesteru United proti CSKA Moskva na Old Trafford padlo trochu nečekaně 6 gólů, kdy hráči CSKA vedli v dokonce 3:1 ale hráči Red Devil’s si v podledních 20 minutách dokázali vytvořit množství šancí a obrovský tlak, díky kterému dokázali vstřelit za 6 minut dva góly a nebýt vnikajících zákroků Akinfejeva by to mohlo být daleko víc. United tak s CSKA remizovali 3:3.

 

 "Věděli jsme, že to pro CSKA bude velké utkání a čekali jsme, že budou chtít na sebe strhnout pozornost, což se jim také podařilo. Měli jsme velké množství šancí a věřil jsem, že můžeme vyhrát, ale hráči CSKA Moskva si zaslouží pochvalu za to, že se jim na Old Trafford povedlo vstřelit 3 branky. My jsme ale ukázali skvělý charakter, když jsme se dokázali vrátit do hry a vybojovali jsme bod, což je úžasné. Je vždy nepříjemné, když dostanete tolik gólů, ale důležité je, že jsme se za stavu 3:1 dokázali vrátit," svěřil se Darren Fletcher pro MUTV.

"Měli jsme hrát rozhodně lépe, ale jsem spokojený, že jsem si mohl zahrát zápas Ligy Mistrů. Měl jsem pár šancí a dvě branky jsem měl dát,"  řekl Macheda

 

  ▼Góly samostatně (odkaz na goal4replay.net)▼

27. Alan Dzagoev(0:1)

32. Michael Owen(1:1)

34. Milos Krasic(1:2)

47. Vasili Berezutski(1:3)

84. Paul Scholes(2:3)

90. Antonio Valencia(3:3)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.