Evra vyhlíží skalp Blues

Vítězství nad Chelsea by pro Patrice Evru bylo největším úspěchem tohoto období.

V neděli čeká všechny fotbalové fanoušky "bitva o Anglii". Manchester United totiž pocestuje do Londýna, kde se utká s našlápnutou Chelsea FC. Krajní bek United si uvědomuje, jak důležitý zápas Rudé Ďábly čeká.

Bývalý hráč Monaka říká, že nic by jej nepotěšilo tak, jako odjezd ze Stamford Bridge se třemi body. Potenciální vítězství bude klíčové i co se postavení v tabulce týče. Pokud totiž Manchester zvítězí, vystřídá právě Chelsea v čele Premier League.

"Především musíme proti Chelsea udržet čisté konto," řekl dnes francouzský reprezentant MUTV. "Když se mě lidé ptají, které letošní utkání chci vyhrát nejvíce, odpověď je: zápas s Chelsea."

Evra ve včerejším remízovém utkání Ligy Mistrů proti CSKA přišel do hry jako střídající hráč a pomohl svému týmu k důležitému bodu. Podle Patrice Evry se podařilo United vyrovnat především díky pevné psychice. Domácí totiž za stavu 1:3 nerezignovali, naopak, hráli na sto procent až do konečného hvizdu, a tato strategie nakonec přinesla kýžené ovoce v podobě dalších dvou branek.

"Old Trafford je Divadlo Snů. Ale pouze pro Manchester United, ne pro ostatní kluby. Pokaždé, když hraji, tak věřím, že můžeme skórovat nebo vyhrát až do posledních vteřin.

Víme, že bychom měli naše domácí zápasy vyhrávat. Přesto si mužstvo zaslouží pochvalu. Především za to, že jsme se vrátili do hry a nakonec získali bod."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.