Macheda chce další šanci

Talentovaný italský forvard doufá, že dostane důvěru a objeví se tak i v dalších zápasech Champions League.

Kiko Macheda byl nadšený ze svého včerejšího debutu v nejprestižnější klubové soutěži. Manchester United však ve čtvrtém kole pouze remizoval s CSKA Moskva v poměru 3:3. Vzhledem k průběhu utkání je ale tento výsledek pro United relativním úspěchem, neboť ještě šest minut před koncem bylo skóre 1:3 ve prospěch hostujícího celku.

Osmnáctiletý Ital měl včera několik velkých šancí, které ale nakonec bohužel proměněny nebyly. Ať už zásluhou skvěle hrajícího gólmana hostí či nepřesným zakončením. V 80. minutě totiž Macheda po skvělé hlavičce orazítkoval tyč ruského brankáře.

Přestože se mladý talent v utkání neprosadil, doufá, že od Sira Alexe Fergusona dostane ve dvou zbývajících utkání Champions League důvěru, a bude tak moci ukázat, co umí.

"Měli jsme hrát lépe, ale já osobně jsem velmi šťastný, že jsem mohl nastoupit," řekl dnes Kiko MUTV. "Měl jsem pár šancí a určitě dvakrát jsem měl skórovat. Doufám, že dostanu další šanci (v CL). Trénuji tvrdě každý den a budu velmi šťastný, když dostanu další příležitost."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.