Scholes ví, že tým má na víc

Záložník Manchesteru United dnes mluvil o rezervách, které podle něj jeho tým ještě stále má.

 Paul Scholes připustil, že Manchester United musí nyní zařadit nejvyšší výkonnostní stupeň, aby se dostal zpět do čela Premier League.

Manchester se momentálně nachází na druhém místě anglické nejvyšší fotbalové soutěže. Na druhou Chelsea ztrácí dva body. V Lize Mistrů jsou Rudí Ďáblové stoprocentní a ze tří odehraných zápasů tak mají všech devět bodů.

Čtyřiatřicetiletý pracovitý záložník má ale pocit, že jeho spoluhráči nehrají v každém zápase naplno, a tým má tak ještě stále výkonnostní rezervy.

"Neřekl bych, že jsme měli problémy. Jen jsme nehráli tak dokonale, jak dovedeme hrát," řekl dnes zkušený středopolař deníku Daily Mirror.

"Třeba Tottenham jsme venku porazili 3:1. Tehdy všechno klapalo. Přesto si myslím, že to nejlepší máme ještě před sebou. Neděláme si starosti s naší formou, neboť začátky sezóny nikdy nemíváme nejlepší. Letos ale vítězíme častěji, než v minulých letech a proto si nemohu příliš stěžovat. Přesto bychom se chtěli dostat zpět na první příčku Premier League – a to právě díky našemu stylu. Některé týmy se spokojí s jakoukoliv výhrou. My v United ale míříme výše."

Scholes také poznamenal, že se stále cítí fit a na fotbalový důchod v žádném případě nemyslí.

"Tréninky si užívám a žádné potíže nemám. Je zvláštní, že si lidé myslí, že jak jednou překročíte třicítku – končíte. Já se ale cítím dobře a jako starý si nepřipadám."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.