VIDEO: Manchester United – Blackburn Rovers

Zápas Manchesteru United proti Blackburn Rovers v 11. kole Barcly’s Premierleague.

 Manchester United v 11. kole Anglické Premierleague porazil Blackburn Rovers na domácím stadionu Old Trafford 2:0. Manchester nastoupil v ofensivně laděné sestavě a na hřiště se podíval i střídající debutant za A-tým Obertan, který měl i velkou gólovou šanci bohužel neproměnil. Ikdyž měli hráči Red Devil’s velké množství šancí tak přesto dokázali skórovat jen 2krát.

 

 "Prolomit jejich skvělou a velmi důraznou obrany bylo těžké, což bylo vidět v prvním poločase. Sem velmi rád, že se nám to nakonec podařilo a dokázali jsme zvítězit," svěřil se Berbatov pro ESPN.

"Berbatov střelil krásný gól, díky kterému jsme měli navrch. I když dostat gól může být někdy taky otázka pár sekund. Cítil jsem, že jsme si začali vytvářet viacej šancí. Mohli jsme dát i více gólů, přesto myslím, že to je slušný výsledek," řekl Ferguson v rozhovoru pro MUTV.

"Byl jsem zklamaný z mé promarněné šance, ale hrálo se mě dobře a všechno skončilo tak jak mělo, protože jsme zvítězili," uvedl Gabriel Obertan pro MUTV.

Michael Carrick se vyjádřil  k trefě Berbatova: "Byl to úžasný volej. Tyto trefy jsme u něj už viděli dříve a doufám, že je v budoucnu ještě uvidíme mnohem častěji."

 

  ▼Góly samostatně (odkaz na goal4replay.net)▼

55. D. Berbatov(1:0)

87. W. Rooney(2:0)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.