Scholes: Nejlepší fotbal teprve uvidíte!!!

Paul Scholes vzkazuje všem pochybovačům, že nejlepší dny Rudých ďáblů teprve přijdou.

Veterán naší středové řady, který příští měsíc oslaví 35. narozeniny a jehož starty do ligových ročníků jsou až nechvalně známé poměrně slabou formou, vyzdvihl fakt, že jeho tým ztrácí v současné době pouhé dva body na vedoucí tým FC Chelsea. Ovšem lepší zítřky podle našeho playmakera teprve přijdou, a tak tato ztráta nebude hrát v konečném zúčtování žádnou roli.

 „Je to nade vší pochyby,“ řekl Paul Scholes pro United Review. „Nechci říct, že hrajeme špatně, ale některým zaklopýtnutím se zatím nemůžeme vyhnout. To je takové naše nechvalně známé a pro mě nevysvětlitelné prokletí Manchesteru United. Něco jako zápasy Tottenhamu na hřištích soupeřů."

Bilance Manchesteru United z posledních zápasů není nikterak oslnivá. Nejprve domácí remíza se Sunderlandem, poté upachtěné vítězství nad Boltonem a v posledním zápasem prohra na hřišti úhlavního nepřítele z Anfield Road.

 V sobotu čeká United Blackburn Sama Allardyce a Paul věří, že pro jeho tým to bude přesně ten zápas, který ho nakopne k lepším zítřkům.

 „Nemáme strach o naší formu a o konečné účtování na konci sezóny. Jsme si dobře vědomi své slabiny, která spočívá v horších vstupech do sezóny. Rozdíl oproti jiným sezónám je ten, že v té aktuální jsme zatím nepoztráceli tolik bodů jako v sezónách minulých. Takže si nemohu absolutně stěžovat a očekávám, že se v nejbližších dnech vrátíme tam, kam patříme – na špici ligy. Jsou tu týmy, které míří hodně vysoko, ale Manchester United míří vždy ještě o trochu výš,“ uzavřel nesmírně bojovně naladěný bouřlivák Manchesteru United. 

 Nezbývá mi, než s Paulem souhlasit

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.