Hodnocení hráčů United

Zde najdete krátké ohodnocení hráčů Manchesteru United, kteří se prezentovali v dnešním střetnutí, ve kterém dokázali zvítězil 0:2 na jejich hřišti.

 

 

 

 

 

 

 

Hráči nastoupili do zápasu v překvapivé sestavě plné mladíků, kteří zápas pojali spíše útočně a po spořádaném výkonu se jim podařilo vyhráli, ikdyž s notnou dávkou štěstí.
 Největší pozornost vzbudil zřejmě Gabriel Obertan, který si odbyl debut v A-týmu United.

Hodnocení podle manutd.cz :

Ben Foster – Dostal důvěru před svými kolegy a postavil se mezi tři tyče. Střely na něho šly spíše ve druhé půli, kdy měl několikrát co dělat, když mu obrana moc nepomohla. Se všemi si dokázal poradit a centry se mu dařilo sbírat. Celkem dobrý výkon dnes.

Gary Neville (C) – Jako kapitán vedl tým k vítězství. Podal standartní výkon, který byl ale ukončen již v 62´, když byl vyloučen za trdý zákrok na Hammilla.  A tak musel nejstarší hráč na hřišti chtě nechtě opustit plac.

Wesley Brown – Společně s Evansem se postavil na post stopera. Po velkých zmatcích v obraně především v závěru utkání se jim jakoby zázrakem nakonec podařilo uhájit čistý štít. Po špatné spolupráci a organizaci v obraně můžeme být rádi že utkání skončilo i díky Benovi takto. Wes se snažil, ale předvedl jeden ze svých horších výkonů. No dnes to nakonec tačilo.

Johny Evans – Odehrál si svoje. Spolupráce s Brownem mu ne vždy vycházela, ale zuby nechty se oboum podařilo zažehnat všechny útočné nájezdy soupeře.

Fabio da Silva – Uplatnil svou rychlost a prováděl útočné výpady vpřed. Vzadu měl ale plné nohy práce. Dělal chyby a tak  pohledu obránce podal spíše podprůměrný výkon. V 83´ obdržel žlutou kartu.

Gabriel Obertan – Gabriel patřil od začátku k nejlepším hráčům na hřišti.   Vysokou aktivitou a rychlostí nadělal  tento šikovný záložník soupeři spoustu starostí. Působil, jakoby hrál za United dlouhá léta.  Svou dravost a drzost mohl přetavit i v gól, čemuž by se dnes nemohl nikdo divit. Na ten si budeme muset ještě počkat. Podal skvělý, sympatický výkon.

Anderson – Jeden z těch zkušenějších hráčů United, na což nebývá příliš zvyklý předvedl solidní výkon. Role vládce středu hřiště se mu celkem dařila. Tvořil snažil se útočit a svůj důraz dobře prodal i při obranné fázi.

Rafael da Silva – Jeho dnešní role středního záložníka zůstává překvapením pro nás všechny. Tento post, ale zřejmě není nic pro něho. Spíše chyboval a moc toho nepředvedl. Podal podprůměrný výkon.

Danny Welbeck – Nastoupil opět na kraji zálohy. Tato pozice mu však tolik nesvědčí. Vstřelil z ní sice 1. a zároveň také vítězný gól už v 5 minutě, jenže po zbytek zápasu byl jaksi v útlumu. Až na zmíněný úspěch to Nebyl jeho zápas a důkazem toho bylo střídání již v 52´, které snad nebylo vinou nějakého zranění.

Michael Owen – Zkušený střelec se v tomto duleu dokázal prosadit. Dobře se nabízel a vytvářel si prostor dobrou poziční hrou. Byl střídán v 65´. Svůj úkol tedy splnil dobře.

Federico Macheda – Dnes prakticky nebyl vidět až na několik výjimek. Nedokázal se příliš prosadit a s jeho výkonem můžeme být spokojeni tak na půl. Jeho zázračné zápasy v loňské sezoně byli zřejmě jen výjimkou. Jeho věk ho, ale patříčně omlouvá a lepších výkonů se snad dočkáme snad již v blízké budoucnosti

 Hráči kteří střídali :

 Zoran Tošič – Přišel do hry v 52´. Soupeři mnoho starostí nenadělal a přes svou snahu se do šancí dostával jen výjimečně. Zoran na sobě musí ještě zapracovat.

Richie de Laet –  Přišel na hřiště v 65´ když vystřídal Michaela Owen. Jeho úkolem bylo bránit čisté konto a to se mu podařilo. Své poslání tak splnil.

Muž zápasu : Gabriel Obertan, celkem zaslouženě 

 

I přes ne úplně ideální výkony jednotlivých hráčů, jsme soupeře udolali výsledkem 0:2 a posupujeme do 5. kola.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.