Video: Liverpool – Manchester United

Zápas 10. kola Premier League mezi Manchester United a Liverpool

V 10. kole Barcly’s Premier League nestačil Manchester United na svého soupeře na Anfield Road s konečným výsledkem 2:0 pro Scouser’s. Red Devil’s touto prohrou zůstali v tabulce na druhém místě o 2 body za  Chelsea a mají náskok na 3. Arsenal a 4. Tottenham 3 body.

 

"Prohra s Liverpoolem je vždy ta nejbolestivější, pokud jste hráč United. V šatně po zápase bylo velké ticho a budeme potřebovat pár dnů, aby jsme se sebrali z toho obrovského zklamání pro nás a naše fanoušky. Myslím, že teď by jsme měli udělat to stejné, co minulou sezónu – vyhrát ligu po prohře s Liverpoolem. Taky se musíme ujistit, že na Old Trafford všichni zase uvidí skutečný Manchester United," řekl Patrice Evra pro MUTV.

"Bylo to pro nás velmi důležité vítězství. Potřebovali jsme vyhrát, abychom zůstali v boji o titul," řekl Torres, střelec první branky v zápase.

"Podali jsme špatný výkon. Nezvládli jsme atmosféru zápasu. Liverpool byl lepší a měl více šancí, proto si výhru zasloužil," pochválil soupeře po zápase Sir Alex Ferguson.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.