Hodnocení Manchesteru United

Zde najdete stručné hodnocení týmu Manchester United

Omlouvám se Vám všem, ale z technických důvodů je dnešní hodnocení velmi krátké.

Nehodotím jednotlivé hráče, ale celý tým.

Úvod : S utkáním byly spojeny "balónkové oslavy", které probíhali i po prvním poločase. Poté již začalo očekávané derby. A bylo se na co dívat. Konečné zůčtování však bohužel tolik veselé nebylo a po trpké prohře si odvážíme nelichotivý výsledek 0:2

Zápas : Po opatrných úvodních minutách hra dostala náboj a rychlé tempo. My jsme hráli ze zajištěné obrany a čekali na chybu soupeře. V prvním poločase hrozili spíše liverpoolští. Naše obrana působila sebevědomě v čele s jistým Edwinem van der Sarem. Druhý poločas jsme se stále nedokázali prosadit a po jedniném zaváhání v obraně udeřilo na druhé straně. Výborně hrající Rio a Vidič umožnili poprvé a naposledy v zápase Torresovi tah na bránu a ten možnost zužitkoval. V závěru byl vyloučen Vidič a v deseti hráčích v poli jsme se pokoušeli o marný obrat a inkasovali podruhé.

Přes dobrý výkon našich chlapců jsme týmu z Liverpoolu podlehli. Po tuhém boji tedy zůstávají 3 body na Anfield Road.

Muž zápas : Valencia

Závěr : Se smutkem v očích je třeba rychle zapomenout na tento zápas a soutředit se na další utkání, které nás čeká již v úterý, kdy zajíždíme na půdu týmu Barnsley v rámci Carling cupu. Sezóna je ještě dlouhá a tato porážka nic neznamená. Je třeba se zvednout a jít dál.