Video: CSKA Moskva – Manchester United

Hráči Manchestru United se ve 3. kole Ligy Mistrů utkali s týmem CSKA Moskva na stadionu Lužniky v Moskvě

Antonio Valencia rozhodl zápas proti ruskému CSKA v samotném závěru a zabezpečil tak svému týmu, cestu k 14 zápasům venku bez prohry. Bilance Red Devil’s je nyní v Lize Mistrů 3 zápasy/9 bodů a vévodí první příčce v tabulce skupiny B. Hráči Manchesteru vyhráli zápas, i když hráli bez opor týmu, kterými Ryan Giggs, Wayne Rooney, Patrice Evra či Darren Fletcher určitě jsou.

 

 

"Myslím si, že můžeme být hrdí," řekl Ferguson. "Není lehké hrát v Lize Mistrů zápasy venku a ješte proti takovým soupeřům, s jakými jsme se v posledných letech setkali. Ukázali jsme naši vyspělost. Je to náročná cesta hrát tyto zápasy po Evropě, jako jste to měli možnost vidět i dnes." 

"Myslím, že jsme celý zápas byli nebezpeční. V prvním poločase jsme často hrozili z levé strany, kde se pohybovali Fábio a Nani. V druhém poločase měl hodně míčů Antonio Valencia a byli jsme tak nebezpeční z obou křídel, měli jsme více šancí a hráli jsme lépe. V obou zápasech venku jsme předvedli dva profesionální výkony. Připadá mi, že domácí zápas proti Wolfsburgu byl náročnější, ale momentálně jsme ve velmi dobré pozici a musíme to dokončit," řekl Gary Neville.

 "Předvedli jsme dobrý a trpělivý výkon. Míč byl většinu času na našich kopačkách. Myslím, že to byl rozhodující faktor. Potřebovali jsme vytvořit na křídlech více prostoru. Podle mě to docela fungovalo, i když jsme se prosadili až ke konci. V druhém poločase jsme si vypracovali dobré šance a jsem rád, že se Antonio Valencia opět prosadil a vstřelil gól," řekl Fergie.

Nakonec Ferguson pochválil Fábia da Silvu, který ke konci zápasu vynuceně střídal kvůli zranění, které však podle manažera Red’s není nijak vážné. "Byl opravdu úžasný. Ten chlapec má teprve 18 letech ale je výborný, absolutní supertřída. Ke konci zápasu dostal jen křeč. Bude v pořádku," dodal.

 

  ▼Góly samostatně (odkaz na goal4replay.net)▼

86. A. Valencia(0:1)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.