Hodnotenie hráčov United

Hodnotenie hráčov United vo víťaznom zápase proti CSKA Moskva

Manchester United si vo včerajšom zápase skupinovej fázy Ligy Majstrov pripísal ďalšie 3 body za výhru 1:0 nad CSKA Moskva. V zápase sa dobrým výkonom blisol Luis Antonio Valencia, ktorý v 86. minúte zabezpečil plny bodový zisk pre Červených diablov. Nesklamal ani portugalčan Nani, ktorý cez zápas hýril aktvitou, takisto môže byť so svojím výkonom spokojný aj mladý obranca Fábio, ktorý zahral jeden z najlepších zápasov v červenom drese.

Hodnotenie hráčov:

(V zátvorke hodnotenie goal.com)

Van der sar- 6 (7): Všetky situácie riešil s kľudom a rozvahou. Žiadny zákrok predviesť nemusel.

Gary Neville- 6 (6): Gary výborne podporoval útok. Množstvo centov do pokutového územia súpera. Skoro sa mu podario dať aj gól. Škoda menších chýb v obrannej fáze.

Rio Ferdinand- 6 (6): Stelesnenie skúsenosti v obrane. Dnes takisto nemal veľa práce. Nedopustil sa žiadnej chyby.

Nemanja Vidič- 5 (4): Jeden z jeho horších výkonov. Zlá rozohrávka a skoro vstrelenie vlastného gólu.

Fábio- 7 (6): Fábio odohral skvelý zápas. Celý zápas veľmi aktívny. Výborne podporoval útočnú fázu, aj dobre bránil. Škoda chyby pri neuznanom góle Dzagojeva.

O, Shea- 6 (6): Odviedol dobrú čiernu robotu na netradičnom poste v strede poľa.

Antonio Valencia- 8 (8): V prvom polčase takmer neviditeľný, no v druhom skvelý výkon ozdobený brvnom a rozhodujúcim gólom.

Luis Nani- 6,5 (6): Takisto jeden z najaktívnejších hráčov na ihrisku. Dostal sa k niekoľkým strelám. Nižšia známka pre skazené prihrávky a sebeckosť.

Paul Scholes- 6( 6): Dnes takme nevidiťeľný, ale v obrannej fáze v strede poľa si počínal dobre.

Anderson- 5 (5): Nebol to Andyho zápas. Veľa nepresností z jeho strany. Prsty mal ale aj v góle Valenciu aj pri jeho nastrelenom brvne.

Dimitar Berbatov- 6 (7): V prvom polčase sa nedostal do hry. V druhom polčase sa, ale dostával do pekných kombinácií. Prihrával na jediný gól zápasu.

Striedajúci:

Michael Owen- 4 (5): Po príchode na ihrisko mal jednu šancu, keď z voleja netrafil center Garyho Nevilla. Inak nepredviedol nič.

Wes Brown- 6 (6): Naskočil do rozbehnutého zápasu, keď vystriedal Ferdinanda. Počínal si veľmi dobre. Odvrátil niekoľko centrov súpera.

•  Michael Carrick– Na ihrisku strávil málo času. Bez hodnotenia.