Hodnocení hráčů United v zápase proti Boltonu

Zde najdete krátké ohodnocení hráčů, kteří se se předvedli v tomto zápase a nakonec zvítězili 2:1

Celý tým podal vyrovnaný výkon bez výraznějších chyb nebo zaváhání. Dnešní zápas byl ve znamení červené barvy až na poslední minuty. Dobrá souhra a oku lahodící kombinace přinesli své. Hráči Manchesteru United jasně dominovali po oba poločasy, ovšem v závěru toho druhého jsme se museli o výhru strachoval, když jsme předváděli spíše  pasivní hru. V součtu si, ale připisujeme tři body za povinnou výhru.

Hodnocení hráčů podle manutd.cz :

Edwin van der Sar – Tento veterán si hned po svém návratu mezi tři tyče počínal tak, jakoby ani nechyběl. Dobře dirigoval obranu. Působil sebevědomě a velmi zkušeně a proto není divu se že vnesl do zadních řad  tolik potřebný klid.

Gary Neville – Hrál dobře. Mohli jsme vidět opět starého známého Garyho. Uplatňoval svůj důraz a zkušenosti. Přihrál na druhý gól Valenciovi.

Rio Ferdinand – Jeho nedávná kritika byla zřejmě zbytečná. Rio se dokázal se svou rolí vypořádat. Obrana pod jeho vedením hrála dobře a poradila se se vším co zavánělo gólem. On sám zanechal dobrý dojem a určitě se pomalu opět dostane do hry. a společně s Vidičem vytvoří neprostupnou zeď.

Jonny Evans – Dostal dnes důvěru a nezklamal. Vedl si dobře a získal tak další potřebné zkušenosti. Mohl dát dokonce gól, ale bohužel nemířil v úvodu utkání přesně.

Patrice Evra – Kvalitní výkon. Spolehlivě se vracel a útočil tak jak jsme u něho zvyklí. Jeho nebezpečné průniky , z kterých padl i první gól, stejně jako jeho centry, byli hrozbou pro soupeře. Nadruhou stranu se nechal předskočit v závěru utkání a byl z toho gól v naší síti. Střídal v 83´.

Antonio Valencia – Stále aktivní a neúnavný křídelník si počínal výborně. Svou hrou nenechal obranu soupeře chvíli v klidu. Působení na hřišti korunoval druhým gólem po krásné akci z pravé strany.

Michael Carrick – Dal zapomenou na své předchozí straty a ukázal, že je důležitým článkem týmu, když společně s Andersonem ovládli střed hřiště. Výborně tvořil hru a zakládal akce.

Anderson – Odehrál velmi pěkný zápas. Posílal spluhráčům krásné přihrávky a centry. Předváděl obrou kombinaci se spoluhráči. Ve hře dozadu si také poradil. Byl střídán v 85´.

Ryan Giggs – Welšský záložník zase ohromil celý Old Traffords svými nevídanými kousky. Byl nebezpečím pro obranu Boltonu. Své zkušenosti doklázal plně využít a byli z toho krásné okamžiky. Hraje neskutečně fotbalově a na jeho hru se dívá skutečně s libostí

Michael Owen – Jeho úkolem bylo nahradit Rooneyho a to se mu, co se týče gólů povedlo, jinak zůstal jaksi v útlumu. S dávkou štěstí vstřelil první gól již v 5´a určil jím kam bude utkání směřovat. Dobře se nabízel a dostával se do obrovských šancí i v průběhu zápasu. Ty ovšem využít nedokázal. Mohl dnes vstřelit i hattrick, ale i za 1 gól můžeme být vděční. V 83´ byl vytřídán když ho nahradil Welbeck.

Dimitar Berbatov – Hrál velice dobře. Stahoval se pro míče. Připravoval šance a několikrát nebezpečně zahrozil tak že měl Jääskeläinen co dělat. Je tedy škoda že se mu nepodařilo přes jeho snahu skórovat.

Hráči, kteří střídali :

Danny Welbeck – Přišel na hřiště v 83´ ještě upravit konečný výsledek, když nahradil Owena. To se mu nakonec nepodařilo.

John O´shea –  Přišel až v závěru a vystřídal na hřišti Evru. Úkol splnil, totiž udržet jednobrankový rozdíl

Paul Scholes Pomohl spoluhráčům v posledních minutách hájit výhru a to se jim nakonec povedlo.

Muž zápasu : Dnes se určuje poněkud složitě, ale  pokud mám zvolit jedno jméno bude to nejspíš Ryan Giggs.

Red devils zápas dovedli do vítězného konce, ale soupeř může být rád že neprohrál větším rozdílem. V závěru jsme se naopak trochu strachovali o výhru a předváděli pasivní hru.  A do posledních minut nebylo nic jasné. Ale výhru jsme si nakonec zkušeně pohlídali. V součtu je z toho tedy pouze hubené skóre 2:1.