Mladíci podepsali nové smlouvy

Richie de Laet a Danny Welbeck prodloužili své působení v United a dali tak jasně najevo, který klub je pro ně nejvhodnějším působištěm.

Oba dva hráči jsou slibným přínosem do budoucna a tak je velmi pravděbodobné, že se z rezervního týmu brzy nastálo propracují na pozice zaručující hraní velkých zápasů.

Ritchie de Laet podepsal nový tříletý kontrakt s Manchesterem United. Teprve 20letý belgický obránce na Old Trafford přišel v zimě ze Stoke City, ikdyž několik ostrých startů už za sebou má do prvního týmu se zatím příliš neprosadil, avšak dříme v něm nesporný potenciál. Své umění ukázal především v pohárových zápasech, ale nahlédl také do Premier league a zůstává jen otázkou času a budeme ho v nejvyšší anglické soutěži vídat častěji. Povedenými výkony se prezentuje hlavně v A-týmu, kde si rovněž nevede zle. Zaujal svou hrou nejen fanoušky United ,ale upozornil na sebe i širokou veřejnost. Tento hráč zaslouží zvýšenou pozornost. Skvělé zápasy v rezervě mu předpovídají úspěšnou budocnost v United. Po podepsaní nové smlouvy, se tak můžeme edině těšit na to, co nám tento obránce předvede i v následujících letech.

Novou smlouvu podepsal také jeho o dva roky mladší spoluhráč Danny Welbeck. Ten již naplno ukázal, jaký talent se v něm skrývá, když odehrál několik dobrých zápasů za A-tým. A stejně tak ví jaké je to dát v Premier league gól hned při svém debutu. Jeho krásný a již tolikrát přemítaný gól do sítě Stoke City, cosi naznačil a mladý angličan v dalších utkáních ukázal, že to nebyla náhoda. V tomto útlém věku na sebe již poutá velkou pozornost, už jen svým způsobem hry, kterou mnozí přirovnávají ke stylu Thierry Henryho. Danny se snaží využívat každé možnosti, aby se prosadil a neustále tak poukazuje na to, čeho chce v červeném dresu dokázat. Tato pozitiva směřují k příjemnému poznatku. A to, že z něho zřejmě v brzké době vyroste hráč světové extratřídy.

Ritchie de Laet a Danny Welbeck tedy podepsali nové smlouvy a ujistitli všechny fanoušky o tom, který klub je jim nejmilejší. Oba hráči mohou ještě hodně dokázat. Jsou mladí, nezkušení a mají velký potenciál a motivaci stát se jedněmi z nejlepších hráčů. Nyní je pouze na nich, jak naloží se svými možnostmi. Nezbývá než popřát oběma borcům mnoho štěstí a úspěchů v jejich kariéře.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.