Evra hodnotí hru

Střelec důležitého gólu,se vyjádřil k zápasu proti Sunderlandu.

Patrice Evra v posledních vteřinách skóroval se štěstím proti Sunderlendu, míč se odrazil od Antona Ferdinanda,ale i přesto byl smutný, když se ozvala píšťalka, která ukončila bitvu na Old Trafford.

 

"Bylo to velké zklamání, protože to bylo špatné představení." prozradil Evra.

"Jsem velice zklamáni, jakým stylem jsme hráli a jsme velice rádi že jsem získali alespoň jeden bod, ale nejsem si jist, jestli si ten bod zasloužíme."

"Hodně nás to mrzí, protože to vypadalo, jako bychom neměli dostatek energie nebo síly. Vůbec jsem nehráli ostře, naše hra byla pomalá a vypustili jsme mnoho soubojů. Byla to špatná hra a musíme uznat že Sunderland hrál výborně."

United začal více bojovat po přestávce,kdy Berbatov nádhernými nůžkami vstřelil gól a Evra zakončil s velkým štěstím poté, co Kenwyne Jones poslal Sunderland do vedení.

"Poté co Berba skóroval, vybudilo nás to, ale potom Sunderland skóroval znova. Bylo velice těžké dostat se zpět do hry. Hru jsme ovládli až v posledních minutách, ale i přesto to není dobrý výsledek."

Evra byl tolik zklamaný,že ani neprosazoval svůj gól, který zachránil United bod. "Jen jsem se pokusil vystřelit a míč se odrazil od Antona Ferdinanda. Byl to dobrý gól, ale vlastní.Příště se pokusím skórovat řádný gól."

United jsou v této sezóně netypický v obraně. United dostali třetinu všech gólů, které dostali během minulé sezóny a to už po osmi zápasech.

"Dostali jsme spoustu gólů a s tím nejsem šťastný, protože jsem obránce. Pokud chceme vyhrát ligu,musíme držet čistá konta. Minulou sezónu jsme dostali 24 gólů a my nechceme překročit toto číslo."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.