Hodnocení hráčů United

Zde najdete krátké ohodnocení hráčů, kteří se v dnešním střetnutí prezentovali na domácím stadionu Old Trafford a i přes dobrý výkon nakonec s Black Cats uhráli alespoň bod za remízu 2:2 .

__________________________________________________________________________ 

Zápas se hrál od začátku ve vysokém tempu. A kdo čekal zarputilou obranu Sunderlandu byl na omylu. Hrálo se nahoru dolu a nakonec se museli naši hráči sklonit před výkonem soupeře.

Hodnocení hráčů podle manutd.cz :

Ben Foster  – Za první gól nemohl, avšak u druhého nebyl dost důrazný a nepohlídal si nebezpečný centr po rychlé a pohledné akci Sunderlandu. Díky obraně jinak moc práce neměl, ale po inkasovaných gólech jistotou příliš neoplýval. 

John O’Shea  – V tomto zápase jsme potřebovali více útočných dispozic. John se na pravo dobře nabízel a přihrávky se mu dařili. Obrannou činnost splnil. Dopředu se snažil také chodit a to bylo v tomto zápase potřeba. Nacentroval na vyrovnávací gól Berbatovovi.

Nemanja Vidič  – Dnes vedle sebe neměl Ria Ferdinanda, se kterým si rozumí nejlépe. Vidič hýřil jistotou a bojovností nevypustil jediný souboj pral se o každý míč. Je u něho zřetelné zlepšení rozehrávky. Bohužel ani to nakonec nestačilo.

Jonny Evans  – Dnes nahradil Ria. Vedl si dobře. je dobře, že mu Ferguson dává takovéto příležitosti  Johnny jich dokáže využít a získávat tak další cenné zkušenosti. Ferdinanda dokázal zastoupit.

Patrice Evra – Opět vynikající výkon. Neuvěřitelná podpora útoku a skvělá kombinace. Úchvatná technika je Patriceho předností. Dokáže běhat a nabízet a zakládat akce celý zápas. Tahá míč po levé straně hřiště tak jak to umí jen on.  Zařídil  konečnou remízu 2:2

Danny Welbeck- Dnes se dočkal svého debutu v této sezóně. Nevedl si špatně. Jeho post na pravé straně zálohy mu však příliš nesedl. Danny je naše budoucnost a tak mu přejmě jenom dobré. V listopadu mu bude 19 let a tak se nesmíme divit jeho nervozitě a naivitě v některých situacích. Byl proto střídán v 71´. 

Darren Fletcher – Smekám před ním. Neúnavný a bojovný projev po celou dobu na hřišti. Snažil se podporovat útok svými náběhy a tvořit nebezpečné akce. Střídán byl v 71´ a uvolnil tak místo Michaelu Carrickovi.

Paul Scholes – Opět dokázal uplatnil své zkušenosti a přehled na hřišti. Dozdával přihrávky rozjížděl pohledné akce. Opět se však nevyvaroval tvrdým zákrokům a vysloužil si už svou 4. žlutou kartu v této sezóně. Na to, že jsme odehráli teprve 8. kolo je to vysoké číslo. V poločase byl vystřídán, když ho nahradil Anderson.

Nani – Odehrál další průměrný zápas. Nemůžu si pomoct, ale jeho rychlost a technika nejsou vším. Vůbec nezvládal osobní souboje, kácel se k zemi a končila u něho většina akcí. Měl i světlé okamžiky v nichž dokázal dobře přihát nebo nacentrovat, ale bylo jich po skromnu. Nedokáže patřičně zužitkovat většinu možností.     

Wayne Rooney – Má těžkou pozici, když ho soupeř nepustí s míčem do šestnáctky. Dobře kombinoval centroval, bojoval a vymýšlel přihrávky. Další slušný výkon.

Dimitar Berbatov – Stejně jako Rooney nedostával skoro žádný prostor v území velkého vápna. Musel se často stahovat. Dal pěkný vyrovnávací gól, když si počkal na centr a nůžkami poslal míč  k levé tyči. Gól nám k bodům nakonec nepomohl. Dimitar hrál dobře .

Hráči, kteří střídali :

 

Anderson – Přišel podpořit ofenzivu. Nevedl si zle. Dobře kombinoval a dostával se dopředu. Pomohl zápas zremizovat.

Michael Carrick – Dostal se na hřiště v 71´.  zabránil téměř jistému gólu na 1:3. Jeho úkolem bylo udělat maximum proto, abychom otočili zápas, což se mu na půl podařilo. No můžeme být rádi alespoň za remízu.

Antonio Valencia – Přišel v 71´ a jeho úkolem bylo především docílit gólu. Sám gól nevstřelil, ikdyž se nažil seč mohl a vydal ze sebe co bylo v jeho silách. Nakonec se jeho snažení ukázalo alespoň z části jako užitečné.

Muž zápasu pro United : Patrice Evra. Dnes jednoznačná volba.

I přes vesměs dobré výkony a drtivý tlak v posledních minutách utkání našich hráčů, jsme nedokázali dnes proti  výbornému Sunderlandu zvítězit. Chybí nám produktivita a góly. V tomto kole jsme tedy získali pouze bod za konečnou remízu 2:2

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.