Sir Alex Ferguson si vysloužil ocenění za měsíc září

Manažer Manchesteru United získal další ze svých ocenění, ke kterému mu pomohli vysledky, kterých dosáhl společně se svými svěřenci v uplynulém měsíci.

 Příjemným, potěšujícím faktem a malým zpestřením po skončení měsíce září bylo, že se našemu stratégovi podařilo získat jednu z menších individuálních ocenění, které se udělují během sezóny.

Sir Alex Ferguson a jeho svěřenci nyní hájí 1. příčku tabulky Premier league a vedou tak o skóre před druhou Chelsea a třetím Liverpoolem, čtvrtá příčka pak patří Tottenhamu a patí jsou rivalové z Manchester City, kteří mají ovšem odehraný o zápas méně. Po jediném zaváhání na půde Burnley, jsme jinak neztratili ani bod.

Po 7 ligových zápasech jich tedy máme na kontě 18. Skvělé výkony zejména proti Manchesteru City a Tottenhamu dokazují, že se opět rozjíždí mašina jménem Manchester United. 3 body jsme ukořistili také v těžkém zápase s Arsenlem a v Premier league tedy máme již 5 výher za sebou. K tomu nám může lichotit plný bodový zisk ve po dvou odehraných zápasech v Lize mistrů a vyhráné utkání s Wolverhampton Wanderers v ligovém poháru.

Nemalou radost to jiště přineeslo i našemu bosovi. Právem byl po těchto zdařilých výsledcích zvolen nejlepším manažerem za měsíc září.

Již zítra může na tuto příjemnou sérii výher navázat a poté se pokusit obhájit tuto minitrofej.

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.