Nový design, nová éra premierleague.cz

Jakožto čtenáře webu, se kterým úzce spolupracujeme, bychom vás rádi pozvali na premierleague.cz, kde došlo k absolutní rekonstrukci jak po stránce vzhledové, tak i obsahové.

Pokud nejste pravidelným návštěvníkem, nebo web ani neznáte, snažíme se přinášet kompletní informace z celé Anglie, a to jak z Premier League, tak nižších soutěží. Narozdíl od většiny konkurenčních webů se nesoustředíme na jiné evropské ligy, nevyužíváme bulvárních zdrojů k hledání informací a tak vám naše články nabízejí ty nejserioznější zprávy. V poslední době se na našem webu také rozšířil počet pravidelných rubrik. Ty vám přinášejí každý večer nějaký zajímavý článek, který na jiném webu zajisté nenaleznete.

Dříve však byl problém v designu, a to z pohledu jak uspořádání, tak i přehlednosti, funkčnosti a úrovně zpracování. Věříme tomu, že s novým designem se nám podařilo všechny nedostatky odstranit a po všech stránkách jej vylepšit. Další informace o změnách v novém designu naleznete zde:

http://www.premierleague.cz/aktualne/premier-league/novy-design-nova-era-premierleaguecz/?aktualitaId=4442

Naším cílem je stát se místem, které pomůže vytvořit a spojit početnější komunitu českých a slovenských fandů ostrovního fotbalu. Rádi bychom, abyste se i Vy, fandové jednotlivých klubů, podíleli na chodu webu a informace tak byly co nejpodrobnější a nejzajímavější. Dalším naším cílem je rozšíření informací o ostatních ligách, ať už se jedná o skotskou Premier League , nebo nižší soutěže v Anglii.

Závěrem bychom rádi poděkovali vašemu webu za spolupráci, díky které je pro nás tvorba webu snazší. Stejně tak bychom rádi poděkovali všem našim pravidelným návštěvníkům a doufáme, že i nadále budete s námi. U těch z vás, kteří na náš web nechodíte, věříme, že po změnách, které u nás proběhly, naleznete v našem webu také zalíbení.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.