Hodnocení hráčů United

Přinášíme Vám ohodnocení hráčů, kteří se v dnešním střetnutí prezentovali a dokázali porazit Stoke City 2:0 na jeho hřišti.

Po prvním bezgólovém poločase, ve kterém jsme neviděli prakticky ani střelu na bránu , jsme se dočkali v poločase druhém.Z Britannia Stadium si tak odvážíme důležité 3 body.

Hodnocení hráčů podle manutd.cz :

Ben Foster – Neměl dnes moc práce. I přes malý počet doteků s míčem působil jistým dojmem a udržel čisté konto, což je určitě dobře.

John O´shea – Hrál výborně na pravém beku. V obraně nedělal chyby a dobře podporoval i útok. Vstřelil svůj první gól v této sezóně, a určil jím konečnou podobu skóre, tedy 2:0

Rio Ferdinand – Po nepříjemných zraněních se opět dostává do hry a nabírá formu. Dnes předvedl jistý a zkušený a bezchybný výkon.

Nemanja Vidič – Společně s Riem vytvořili v poslední době vynikající, skvěle pracující kompaktní a sehranou dvojici. Dnes opět dokázali, že pokud hrají vedle sebe, dokáže se přes ně prosadit jen málodko. Soupeře k ničemu nepustili a pomohli tak uhlídat čisté konto.

Patrice Evra – Aktivně hrající a tvořivý obránce, který se během zápasu nezastaví. Výborně podporuje útok, ale nezapomíná se stejně tak dobře vracet do obrany. Ani tento zápas nebyl výjimkou a Patrice ho odehrál skvělým způsobem.

Luis Valencia – Tento ekvádorec se příliš do šancí nedostával, ovšem z té největší nedokázal vstřelit gól, když se sám řítil na soupeřovu bránu. I se svou  aktivitou a obratností neměl ale moc podobných příležitostí ke skórování. Pokud však bude takto pokračovat v jeho ofenzivním nasazení brzy mu to přinese ovoce. Prezentoval se velmi sympatickým výkonem.

Darren Fletcher – Ukázal, že jeho předchozí výkony nebyly náhoda. Hráje ve své vynikající, zřejmě životní formě. Nesmírně pracovitý záložník  se prezentoval dalším výborným výkonem a byl u zrodu krásné akce, která vedla k prvnímu gólu.

Paul Scholes – Odehrál další skvělý zápas se svým vytříbeným stylem. Tvořivý hráč, s neuvěřitelným přehledem na hřišti a vybroušenou technikou, ale také nevybíravými zakroky. Když pominu některé zbytečné fauly z kterých plynula žlutá karta, velmi na mě zapůsobil a hodnotím jej velmi kladně. Byl střídán v 81´, když uvolnil místo Michaelu Carrickovi.

Nani – Tento křídelník se musí ještě mnoho naučit. Je zbrklý a chce se předvést. Sebevědomí mu rozhodně nechybí. Snažil, vytvářel přiležitosti pro spoluhráče a střílel. V některých situacích byl však ukvapený a centry se mu rovněž příliš nedařili. Proto byl také již v 55´ střídán, když ho nahradil Ryan Giggs

Wayne Rooney – Nedokázal sice skórovat, jak by mu někdo předpovídal, ale odehrál další kvalitní zápas a proto nezbývá než ho pochválit . Dříč našich řad byl střídán v 81´ a mohl tak ušetřit něco málo sil na utkání Ligy mistrů, kde se střetneme s Wolfsburgem.

Dimitar Bebratov – Vstřelil důležitý první gól, který se nakonec ukázal být jako vítězný. Nebyl na hřišti moc vidět ale i tak mě v celku překvapil Mnoho příležitostí sice neměl ale, snad mu to tam po dnešku začne zase padat.

Střídající hráči :

Ryan Giggs – Přišel na hřiště až ve druhém poločase a dokázal připravit oba góly a dokonce mohl sám skórovat, když se mu nepodařilo přehodit gólmanan Sorensena. Opět ale dokázal svou důležitost a zkušenost v týmu United. Neuvěřitelné schopnosti tohoto welšana jsou hlavním strůjcem dnešního vítězství.

Michael Owen – Přišel na hřiště za rozhodnutého stavu v 81´, když střídal za Wayna Rooneyho. Jeho úkolem byl pouze upravit skóre, což se mu tentokrát nepodařilo. Další možnost tak bude mít ve středu.

Michael Carrick – Nahradil v 81´ Paula Scholese. Neměl mnoho možností se předvést, ale svoje poslání splnil, totiž uhlídat čisté konto.

Muž zápasu : Ryan Giggs a to i přes to že odehrál s nastavením pouze 40 minut. Nebýt jeho nepadl by ani jeden gól.

Shrnutí : Po úvodním dějství bez výrazných šancí, jsme se úspěchu dočkali po příchodu Ryana Giggse.Hráči v obou poločasech předvedli skvělý výkon.Zápas jsme tedy nakonec dovedli do vítězného konce a můžeme tak oslavovat další 3 cenné body, které si připíšeme do tabulky.