Hodnocení United

Nabízíme Vám krátké a stručné ohodnocení hráčů Manchesteru United, kteří se v dnešním nádherném střetnutí prezentovali.

 

Zápas byl neuvěřitelně zamotaný. Bylo to derby, kterému nic nechybělo a které si budeme ještě dlouho pamatovat. Divoké skóre a sladké a zasloužené vítězství United. Zápas napínavý až do konce.

Moje osobní hodnocení Manchesteru United :

 

Ben Foster – Moc práce neměl. Zápas se mu ale nepovedl a svou hrubkou ovlivnil prakticky celý poločas ne-li celý zápas a může děkovat spoluhráčům za dnešní další úchvatný výkon,kterým vybojovali 3 body

John O´shea – Odehrál opět svoje, nedělal chyby a splnil svůj úkol.

Rio Ferdinand – Je po zranění, které mělo patřičný vliv na jeho dnešním výkonu.Trochu se podepsal na 1. gólu City a u 3. neměl nárok na rychlého Bellamyho, ale jinak v celku dobrá práce.

Nemanja Vidič – On už je jistota obrany. Skvělé zákroky a důrazná hra.

Patrice Evra – Lítal, podporoval útok a nezapomínal ani bránit. Jeho fyzické schopnosti neznají mezí.

Park Ji-Sung – Dnes neoplíval kreativitou. Neměl svůj den. Hledal se a nakonec z toho bylo střídání. Zápas se mu nepovedl.

Darren Fletcher – Pravděpodobně muž zápasu.Nejen kvůli dvěma gólům, ale i kvůli jeho dalšímu vynikajícímu výkonu.Neskutečně pracovitý záložník a chlouba United dnešních dnů

Anderson – Odehrál dobrý zápas. Snažil se, bojoval. Slušný výkon tohoto brazilce.

Ryan Giggs – Tenhle welšan opět ukázal kolik síly a fotbalovosti v něm ještě je.Hrál si s obranou a posílal do vápna nebezpečné centry z kterých padaly góly. Odehrál parádní utkání a má lví podíl na dnešním vítězství když přihrál také na rozhodující gól.Stal se pomyslným druhým mužem zápasu. Společně s Darrenem Fletcherem by si mohl podat ruku.Klobouk dolů před těmito hráči.

Wayne Rooney – Pral se a bojoval až do konce jako vždy. Dal důležitý úvodní gól.Prosadil se tak pošesté v Premier league v této sezoně

Dimitar Bebratov – Dnes se mi velmi líbil. Byl vidět a dostával se do šancí.Bohužel ani jednou neskóroval, což mu v médiích a široké věřejnosti moc nepomůže.Ale protože jsme vyhráli nemusí být zas tolik nešťastný.

Střídající hráči :

Luis Valencia – Přišel na hřiště místo Parka. Běhal podél pravé lainy, centroval a odevzdal na hříšti všechno co tam přinesl. Ani na chvíli se nezastavil a nakonec se to vyplatilo.

Michael Owen – Přišel viděl zvítězil. Dokázal zařídit to co se po něm chtělo chce a bude chtít.Rozhodl zápas. Velmi chytře si počíhal za obranou a skóroval v nejvhodnější dobu jaká byla dnes vůbec možná. Tím rozjásal nejednoho fanouška United a zařídil že 3 body zůstávají na Old Trafford.

Michael Carrick – Přišel uplně v závěru a tudíž ho nemohu zhodnotit.

Výborný výkon a silou vůle vybojované utkání.Dnes jsme byli svědky zápasu který tu už dlouho nebyl. Mnoho zvratů a nakonec nebývale dramatické rozčarování s úžasným koncem plným radosti.

Dokázali jsme tedy porazit našeho rivala 4:3 a již nyní se můžeme těšit na podobná skvělá utkání.To další nás čeká na půdě Stoke City příští sobotu.

 

Zároveň sem můžete přidávat svá hodnocení

!!! GLORY UNITED !!!

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.