Robson očekává zážitek z Turecka

Zahájení nové sezóny ligy mistrů klepe na dveře a dnes si můžete přečíst několik poznatků k nadcházejícímu úvodnímu zápasu s Besiktasem od naší legendy Bryana Robsona…

 

Bryan Robson je pln očekávání vidět úterní vítězství United v Turecku,ačkoliv na Reds ještě doléhá zklamání z posledního finále ligy mistrů. Úterní zápas skupiny B proti Besiktasi je první pohárové utkání od květnové skličující prohry s Barcelonou. Robson říká ,že hráči budou nažhaveni dostat se v letošním ročníku ligy mistrů co nejdál a vítězným začátkem nechají vzpomínky na Řím navždy zasebou.

"Je důležité zapomenout na to vítězstvím"řekla legenda United pro ManUtd.com.

"Bylo obrovským úspěchem dostat se dvakrát za sebou do finále ligy mistrů stejné velké však bylo zklamání z konečného výsledku v Římě. Mužstvo ví,že předvedlo nepřesvěčivý výkon nicméně ve fotbale jsi mnohokrát nahoře a mnohokrát zase dole. Pro letošní sezónu je zde nová výzva a hráči ji mohou nadějně zahájit tím nejlepším možným způsobem-vitězstvím", dodal ještě Robson.

Robson,který pocestuje do Istanbulu v roli klubového velvyslance,má milé vzpomínky na cesty do Turecka s klubem i reprezentací,ovšem kromě zápasu v němž byli reds vyřazeni Galatasarayem z Evropských pohárů v listopadu 1993,ze kterého si taky odnesl na památku několik stehů na zraněné ruce a nepříjemný zážitek z pozápasového incidentu s policií. Je si dobře vědom nepřátelské atmosféry jíž budou hráči United čelit na stadionu İnönü v úterý večer,ale tvrdí ,že Fergusonovi hoši jsou dostatečně zkušení na to aby to zvládli. Fanoušci jsou velmi vášniví a snaží se zastrašit hostující hráče a to nejen na stadionu.

"Zažil jsem jak postávali před hotelem a snažili se nás svými chorály vzbudit před zápasem"! Mužstvo ví co je čeká jsem si jistý ,že nebudou zaskočeni."Budou se soustředit pouze na to aby odvedli dobrou práci".

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.