Igor Akinfeev se vyjádřil k zájmu United

Brankář ruského CSKA Moskva prozradil, že by se mohl zajímat o případnou nabídku ze strany anglického mistra.

23letý brankář už stihl odehrát více než 150 utkání za moskevský klub a přesně 33 utkání na mezinárodní scéně, když nechyběl Rusku na Euru 2008, kde se Rusové probojovali až do semifinále. Nedávno byl také tento mladý gólman spojován s možným přestupem do Manchesteru United, kde se také údajně zajímají o německého gólmana Manuela Neuera.

Sport Express uvádí, že také Bayern Mnichov a dokonce Arsenal sledují růst jednoho z nejtalentovanějších mladých brankářů této doby. Sám Akinfeev přiznal, že pokud by tady opravdu nabídka ze strany United přišla, bylo by těžké něčemu takovému odolat. "CSKA je výborný klub, ale každý hráč by se jednou chtěl zlepšovat v týmu, jako je Manchester United." řekl v rozhovoru pro deník The Sun.

Kdo nakonec nahradí 38letého veterána v brance United, Edwina van der Sara? Bude to Ben Foster, Tomasz Kuszczak nebo nakonec přijde Manuel Neuer, či Igor Akinfeev. Nebo někdo úplně jiný? Edwinovi van der Sarovi končí smlouva na konci této sezóny a je asi každému jasné, že není moc pravděpodobné, aby svou smlouvu ještě prodlužoval. Ben Foster se na začátku sezóny, pomineme-li zápas o Community Shield proti Chelsea, předvádí v dobrém světle a určitě za ostudnou prohru na hřišti Burlney nemohl. Počkejme si a uvidíme, co nakonec Sir Alex Ferguson vymyslí, jestli zase přivede nového van der Sara nebo bude věřit náhradníkům.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.