Paddy Crerand: "Darren je pro mě jasnou volbou"

Bývalý hráč United pro MUTV řekl, že momentální forma Darrena Fletchera ho staví do role jedničky, co se týče středové řady.

Fletcher za posledních pár let podává opravdu vyrovnaně skvělé výkony a tím si získává srdce fanoušků, kterým je také legenda United Paddy Crerand. "Fletch je pro mě první hráč, kterého bych do zápasu nasadil. " řekl pro MUTV. "Ve velkých zápasech by podle mě chybět neměl a měl by se objevit na soupisce mezi prvními. Jasně si svými výkony řekl o post jedničky ve středu záložní řady a já si myslím, že na to má, aby jí byl. Hrál neuvěřitelně jak proti Wiganu, tak proti Arsenalu. Je to sice na trenérovi, ale doufám, že se objeví i v zápasech proti Spurs a City."

Fletcher se protlačil do sestavy pořádně až letos, ale Crerand odmítá, že by byl hráčem, který se nejvíce zdokonalil. "On takhle hrál už pár let, ale nikdo to nedokázal ocenit. Až teď si lidé uvědomili, jaký je to hráč. To je asi jedinný rozdíl." dodal. "Dlouhou dobu byl jakýmsi obětním beránkem. Pokaždé když nastoupil, tak to bylo buď vedle Roye Keana nebo vedle Paula Scholese, což jsou jedni z nejlepších hráčů, co kdy za United hráli. Těžko se někdo takový překonává, ale Darren se stává lepším a lepším. Je také skvělý rozehrávač, ale někdy se mu za to vůbec nedostatne pocty. Je to strašně pracovitý hráč a hlavně je to srdcař, které fanoušci milují." zakončil Paddy chválou na stranu tohoto skotského záložníka.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.