Ferguson: Rooney je ve středu útoku nejnebezpečnější

Sir Alex Ferguson byl velmi spokojen s výkonem Rooneyho v dresu Albionu. Fergie také podotknul, že by se měl více zaměřit na hru ve středu útoku, než na hru po celé šíři hřiště.

"Ten chlapík je úžasný. Má opravdu nekonečnou energii, po celých 90 minut běhá sem a tam a přesto má stále síly jako na začátku zápasu. I přesto, že je to útočník velmi často se vrací na pomoc do obrany a pokouší se vzít obráncům míč a to velmi úspěšně" začal.

 

"Jsem rád, že dělá vše, aby pomohl týmu získat tři body, ale je důležité, aby měl stále síly dostat se před bránu a přesně vystřelit nebo nahrát."

 

"V zápase proti Wiganu nastoupil Rooney ve středu útoku, dal dva goly a zápas skončil zatím nejvyšším rozdílem od začátku sezony" zakončil skot.

 

Mezitím Gary Neville řekl, že Rooney by mohl překonat rekord Bobbyho Charltona v počtu vstřelených branek za Rudé ďábly. "Bude to těžký úkol. Sir Bobby vstřelil 249 gólů, ale s takovou produktivitou jako má Wayne je schopen zvýšit tento rekord. Je přece stále ještě mladý" řekl kapitán týmu.

 

Nezbývá nám nic jiného než popřát Waynovi další dobré výkony, úspěchy a goly v reprezentaci a hlavně v dresu Manchesteru United.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.