Vtip měsíce: Rio do Barcy nebo Realu?

Bulvárními plátky po celém světě proběhla neuvěřitelná informace! Ikona Manchesteru United, Rio Ferdinand, přemýšlí nad odchodem do Španělska

Britský bulvární plátek The Sun dnes přinesl „zaručenou a exkluzivní“ zprávu o tom, že Rio Ferdinand uvažuje o přesunu na Pyrenejský poloostrov.

„Rio v tomto smyslu skutečně přemýšlel,“ uvedl „zdroj“. „Nejen, že by to pro něj byla nová výzva před blížícím se koncem kariéry, ale profitovaly by z toho také všechny jeho aktivity, které nepatří na fotbalové hřiště. Rio má po skončení kariéry velké obchodní plány, které pomalu nabývají ostřejších komtur a jsou spojované s přesunem do Španělska.“

Ačkoli třeba Rio Ferdinand nepatřil vždy mezi největší oblíbence fanoušků Manchesteru United, domnívám se, že ho s klubem pojí silné vazby, které nelze jen tak zpřetrhat. Rio Ferdinand, Darren Fletcher a Wayne Rooney, to jsou pro mě hráči, kteří v Manchesteru Untied uzavřou svou kariéru. Klub je jejich domovem, jejich rodiny mají v Manchesteru skvělé zázemí a přátele, od kterých by se jim jen těžko odpoutávalo. 

Rio Ferdinand není David Beckham a nemá doma ani „šílenou“ manželku. Vždy proklamoval svou oddanost a lásku k Manchesteru United a já nevidím jediný důvod, proč by měl klub opustit. Je mu přes třicet a myslím si, že na náročné stěhování s celou rodinou stovky kilometrů od svého domova do nových končin, kde funguje úplně jiný životní styl, je přeci jen už trochu starý a usedlý. 

!!!Tato zpráva je naprosto nepodložená. Berte ji jen jako pokus o seznámení fanoušků Manchesteru United se spekulacemi, které se kolem klubu rojí. Nemá tudíž cenu se tím vzrušovat a zahltit diskuzi nadávkami na adresu Bíleho Baletu…ze strany tohoto klubu zatím nepřišlo jediné prohlášení, které by tuto informaci potvrzovalo!!!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.