Patrice Evra je potěšen skvělým vstupem do sezóny + Rooney a jeho plány

Patrice Evra se v rozhovoru vyjadřuje ke svým cílům v nové sezóně a věru, je bojovně naladěn! Wayne Rooney zase doufá ve skvělou sezónu v dresu United

Patrice Evra v rozhovoru poznamenal, že pro něj není důležité, jestli bude nebo nebude považován za nejlepšího levého obránce světa. Spíše ho prý zajímá, jestli se může ještě více zlepšovat.

„Myslím si, že se můžu zlepšovat. Neustále se snažím zdokonalovat všechny aspekty své hry. Jsem potěšen tím, co si lidé myslí o mých kvalitách. Ale to mě neukolébá. Chci na sobě neustále pracovat a být ještě lepším. Vždy říkám, že nejtěžší věcí ve fotbale není dostat se na vrchol, ale udržet se na něm. Jsem spokojen se svou současnou formou ale chci být ještě lepší. Nepřemýšlím nad tím, jestli jsem, nebo nejsem nejlepší na světě. Přemýšlím o tom, že chci být ještě lepším hráčem než jsem teď. Chci být Patrice Evra, který bude lepší než ten Patrice, kterého jste znali před rokem,“ uzavřel nahecovaný levý bek United.

Wayne Rooney v rozhovoru uvedl, že právě tato sezóna bude tou největší v jeho dosavadní kariéře. Jeho snahou bude zalátat mezeru po Cristianu Ronaldovi a jeho gólech a také dovést Anglii k velkému úspěchu na MS 2010 v JAR. 

Wayne Rooney k tomu má všechny předpoklady, protože se v úvodu sezóny trefil do sítí soupeřů Manchesteru United už čtyřikrát. 

„Určitě to bude moje nejlepší sezóna! Dlouho jsem ji vyhlížel. Po odchodu Ronalda a Teveze je tato sezóna velkou výzvou. Zatím se teprve všichni rozjíždíme, ale důležité je, že i přesto, že nehrajeme nejlepší fotbal, dosáhli jsme tří skvělých výsledků. A to je důležité. První zápasy jsou úspěšně za námi. Ve skutečnosti je to jeden z nejlepších startů United do sezóny v posledních letech. Jsem velmi spokojený. Manažer mi řekl, že budu pravidelně hrávat ve středu útoku. A to je pro mě skvělá zpráva, za kterou jsem mu velmi vděčný. Doufám, že se mu odvděčím.“ 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.