Defoe žárlí a Evans si hraje s ohněm

V tomto článku naleznete dvě kratší zprávy ze světového tisku

Hvězda Tottenhamu je rozčilena neutuchající diskuzí o „zapomenutém“ muži

Hvězda Tottenhamu Hotspur, Jermaine Defoe, je rozhořčena a značně frustrována neutuchajícími diskuzemi o tom, zda by se Michael Owen měl vrátit do týmu anglické reprezentace, kterou v současné době vede uznávaný italský stratég Fabio Capello. Bývalý útočník West Hamu a Portsmouthu, který zahájil sezónu na klubové i reprezentační úrovni skvěle a mimo jiné vystřílel Anglii remízu v přátelském utkání s Nizozemskem, nese velmi nelibě zájem, který je věnován Michaelu Owenovi, a to i přesto, že ten už vůbec neví, jaké to je obléci reprezentační dres. 

Útočník Tottenhamu věří, že jeho současná forma mu konečně dovolí vystoupit ze stínu Michaela Owena. Defoe zároveň věří ve větší mediální zájem o svoji osobu. 

Defoe doslova řekl: „Jestli mě štve zájem o Michaela Owena? Ano, trošku ano! Je docela frustrující, když všude vidíte vedle svého jména také jméno Michaela Owena. Michael Owen je bezpochyby skvělý hráč, ale to neznamená, že když on je v centru dění, že bych tam já neměl být také! Budu rád, až toto všechno skončí,“ uzavřel 26letý útočník Tottenhamu.

Johny Evans si zahrává s ohněm

Johny Evans je podle listu The Papers připraven riskovat hněv svého bosse, Sira Alexe Fergusona. Evans totiž stále není zcela fit po zranění kotníku, který potřebuje operaci, přesto se chystá zasáhnout do hry v dresu Severního Irska, které čekají dva veledůležité zápasy v boji o postup na MS 2010, které se bude konat v Jihoafrické republice. Johny Evans měl zamířit se svým kotníkem na operaci, hodlá však počkat až po těchto dvou mezinárodních utkáních. 

21letá hvězdička Manchesteru United je připravena pomoci svému týmu k vysněnému postupu na MS i když sama dobře ví, co tím riskuje. Obrana Manchesteru United totiž v současné době nedisponuje zrovna velkou řadou stoperů. Na marodce jsou Rio Ferdinand a od úterý také Wesley Brown. Absence Evanse by tak mohla způsobit vážné problémy pro hru celého Manchesteru United. 

Nigel Worthington, trenér severoirské reprezentace k tomu říká: „Johny mi volal s tím, že potřebuje na operaci, ale že ji odloží, aby mohl Severnímu Irsku pomoci v těchto dvou veledůležitých zápasech (proti Polsku a Slovensku, pozn. red.). Pro mě i pro celý tým je to skvělá zpráva. Je dobře, že si Johny uvědomuje, jak důležité zápasy to pro nás jsou a že chce být jejich součástí.“

No, Worthington je sice rád, ale uvidíme, co na to Sir Alex

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.