Souhrn krátkých zpráv ze světového tisku

Přináším krátké zprávy, které se dnes dopoledne objevily ve světovém tisku

Mladý Japonec v hledáčku Sira Alexe Fergusona?

Fergie sleduje mladého japonského hráče, Takayuki Morimota, a zvažuje, jestli mu nabídne smlouvu. Mladá Japonec nastupuje v dresu italské Catanie a v Japonsku je považován za jeden z největších talentů tamního fotbalu. Ředitel Catanie, Pietro Lo Monaco, tisku przradil, že Sir Alex Ferguson je poměrně vážným zájemcem o služby mladého Japonce, který svým stylem hry nápadně připomíná brazilskou legendu Ronalda. Lo Monaco dále prozradil, že s prodejem svého klenotu hodlá vyčkat až do příštího léta, kdy bude nabídnut k prodeji. Zájemci o něj se prý rekrutují z nejvyšší anglické a francouzské soutěže. „Chystáme se ho prodat příští léto do některého velkého evropského klubu. Malému klubu, jakým Catania bohužel je, ani nic jiného nezbývá,“ poznamenal sdílný ředitel Catanie, Pietro Lo Monaco.

 Van der Sar zpět do holandské reprezentace?

 Holandský brankář Edwin vad der Sar nevyloučil možnost návratu do brány národního týmu pro MS 2010 v JAR. Sám Edwin poznamenal: „V tuto chvíli mě zajímá jen to, abych se vrátil po zranění do dobré formy a pomohl svému Manchesteru United. Potom uvidím, co bude dál." 

Van der Sar byl nedávno zvolen nejlepším brankářem LM a tak by se jistě holandské reprezentaci hodil. 

Michael Owen byl opět opomenut Fabiem Capellem

Ani tentokráte si Michael Owen nevysloužil pozvánku do národního týmu Albionu. Nepomohl tomu ani jeho premiérový gól proti Wiganu, kterým se Michael podílel na vysokém vítězství 5:0. Přednost před naším útočníkem dostali již tradičně Wayne Rooney, Emile Heskey, Jermaine Defoe, Carlton Cole a Peter Crouch. 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.