Legenda Liverpoolu: Fletcher je neopěvovaným hrdinou

Tak pod toto se mohu podepsat také

Legenda konkurenčního Liverpoolu, Alan Hansen, vzdal holt skotskému středopolaři Manchesteru United, Darrenu Fletcherovi za jeho výkon proti Arsenalu, který si v sobotu z „Divadla snů“ odvezl příjemný pocit z hezké hry, kterou předváděl, ale žádný bod v kapse.

Fletcher hrál v dresu Manchesteru klíčovou roli, a to i přes veškerou kritiku, kterou ho počastoval manažer Arsenalu Arsene Wenger. Alan Hansen se naproti tomu domnívá, že Fletcherovi výkony budou směrodatné pro další směřování Manchesteru United na cestě ke čtvrtému ligovému triumfu v řadě.

Hansen pro Telegraph poznamenal: „Darren Fletcher je nejvíce nedoceněným hrdinou.“

„Může se mluvit o Wayne Rooneym, Paul Scholesovi či Cristiano Ronaldovi, ale je to právě Darren, kdo je pohonným motorem celé hry United.

„Fletcher je jako motorová myš. Běhá po hřišti a je vždy tam, kde je ho třeba. Stále nahoru dolů, z obrany do útoku a zpět. Je prostě všude.“

„Je velmi soutěživý, ctižádostivý, dobře technicky vybavený a také dostatečně dobrý ve vzduchu.“

„To jsou důvody, proč ho Sir Alex Ferguson stále více využívá v zápasech proti velkým týmům oproti jeho vytíženosti v předchozích sezónách.“

„Fletcher je prostě nepostradatelný. Manchester United bez něj je jako hodinový stroj bez součástky. Pracuje, ale ne dobře,“ uzavřel Alan Hansen. 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.