Nani: Chci vstoupit do historie Manchesteru United!

Nani v rozhovoru uvedl, že se pokusí udělat vše pro to, aby následující sezóna byla úspěšná jak pro klub, tak i pro něho.

Mladý portugalský záložník uvedl, že doufá, že se mu v této sezóně konečně podaří naplno na hřišti prodat schopnosti, které v něm tkví. Vzápětí však dodal, že odmítá jakékoli srovnávání se svým bývalým spoluhráčem Cristianem Ronaldem.

22-letý Nani vstupuje již do své třetí sezóny na Old Trafford, kde již získal dva ligové tituly a dosáhl s týmem také na vítězství v nejprestižnější evropské klubové soutěži, Lize Mistrů. 

 Po první, pro něj osobně velmi úspěšné sezóně přišel v minulém ligovém ročníku jistý útlum jeho výkonnosti, kvůli kterému se na hřišti objevoval spíše sporadicky.

Nicméně již na konci minulé sezóny se Nani přeci jen začal objevovat na hřišti a naznačil, že v příští sezóně by konečně mohl naplnit předpoklady a naděje do něj vkládané. Před finálovým zápasem Ligy Mistrů se dokonce objevily spekulace o jeho možném přesunu do Barcelony, což portugalský záložník neopomněl komentovat.

„Samozřejmě mě potěšilo, že se o mě zajímal klub, jakým je Barcelona. Je skvělé slyšet, že se takový klub zajímá o vaši budoucnost. Nicméně jsem zájmu Barcelony nepřikládal větší význam, něco proběhlo médii, ale já to neřešil.“

„Myslím totiž jen na svoji práci v Manchesteru United. Nikdy jsem nepřemýšlel o odchodu z tohoto fantastického klubu. Jsem zde teprve dva roky a chci s tímto klubem ještě dokázat velké věci, stát se součástí jeho historie.“ 

„Teď myslím pouze na nadcházející sezónu. Na minulou jsem již zapomněl. Chci se stát mužem, důležitým článkem Manchesteru a všem pochybovačům dokázat, že talent, který mám, dokáži také prodat. Chci jim dokázat, že na to mám. Chci splatit manažerovi, hráčům i fanouškům důvěru, kterou mě zahrnují. Když cítíte podporu, máte pocit, že dokážete všechno, i nemožné.“

„V této sezóně chci být týmu prospěšný. A to jak tím, že vstřelím spoustu branek, tak i tím, že svým spoluhráčům pomohu, aby je také stříleli. Pokud pomůžu týmu, úspěchy se sami dostaví. Cítím, že toto může být moje sezóna. A já se budu každý den snažit, aby to tak bylo,“ uzavřel bojovně naladěný křídelník Manchesteru United Nani.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.