Antonio Valencia – Náhled experta

V tomto článku přináším názory experta a pozorovatele Wiganu Athletics, Paula Kendricka, který sděluje důvěrné informace o Antonio Valenciovi.

Antonio Valencia, ekvádorský záložník, má pravděpodobně před sebou první ostrý start v dresu Manchesteru United, a to v nedělním zápase o Superpohár, kdy se společně s celým týmem Rudých ďáblů postaví proti Chelsea.

Jak byl Antonio hodnocen během svého působení ve Wiganu?

Antonio byl u fanoušků Wiganu asi nejoblíbenějším hráčem. Byl největší útočnou hrozbou našeho týmu a v každém zápase předvedl něco, co potěšilo všechny fanoušky. Takoví hráči jsou velmi oblíbení, a Antonio nebyl výjimkou. Jeho kousky zvedaly diváky ze sedaček.

Jaké jsou jeho hlavní přednosti?

Blesková rychlost a skvělé driblérské schopnosti. Antonio jen velmi málo ztrácí míč a je těžké mu ho odebrat. Má skvělé pracovní nasazení, neustále na sobě pracuje a snaží se zlepšovat.

Má stálou výkonnost?

To se dá z pohledu Wiganu jen velmi těžko soudit. My často hrajeme zápasy, v kterých se jen bráníme a celý tým nehraje to nejlepší, na co má. Antonio však vždy předvádí skvělou práci a bojuje až do konce. Mohu to tvrdit, jelikož sleduji také jeho zápasy za ekvádorskou reprezentaci. Dokonce i v zápasech s týmy, jako je Brazílie či Argentina, kdy je již zápas zlomen v jeho neprospěch, neustále běhá a snaží se pracovat pro tým. Jeho morálka je vysoká.

Myslíš si, že má na to, aby se vypořádal s životem v Manchesteru? Aby obstál ve špičkovém evropském klubu?

Jeho nejlepší zápasy v dresu Wiganu v minulé sezóně byly proti Manchesteru, Arsenalu a Liverpoolu. Proto se domnívám, že má na to, aby hrál ve špičkovém klubu a nastupoval proti nejlepším klubům. Myslím si, že se v United prosadí a bude pro tým velkým přínosem.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.