Manucho věří, že se v United zlepšil

Manucho si myslí, že postoupil vpřed ve své kariéře během svého působení v týmu Manchesteru United

Angolský útočník si to myslí i přesto, že v týmu Manchesteru United nedostal příliš příležitostí, aby mohl rozvinout svůj talent.

Manucho se rozhodl změnit toto léto dres a přestoupil do Španělska do týmu Real Valladolid. Učinil tak hlavně proto, že nedostával příliš příležitostí a tak se rozhodl znovu nastartovat svoji kariéru sice v klubu menšího jména, ale zato v klubu, kde bude dostávat pravidelně příležitost hrát.

Tento angolský střelec, který byl do té doby v Evropě velkou neznámou, podepsal na jaře 2008 smlouvu s Manchesterem, ale v týmu se příliš neohřál a postupně putoval na hostování do Panathinaikosu Atény a Hull City.

Během svého působění v Hull City sice v 17 zápasech vstřelil jen 2 branky, přesto je přesvědčen, že je rozený střelec a góly střílet umí, což chce také dokázat v nejtechničtější lize světa.

„Jsem nesmírně potěšen svým přestupem do Valladolidu. Není to sice tak velký tým jako Manchester United, ale i tak si myslím, že se jedná o velmi dobrý a kvalitní klub.“


„Je pro mě ctí, že budu nastupovat v nejtechničtější lize světa. Lidé sice říkají, že jsem se v Manchesteru United moc nepředvedl a ztratil jsem dvě drahocenná léta, ale já se za tu dobu naučil spoustu věcí.“

„Nebylo lehké prosadit se v nejlepším týmu světa, ale bylo velmi lehké se zde naučit spoustu fotbalových dovedností, které bych v malém klubu jen těžko získal.“

„Moje ambice ve Valadollidu? Zviditelnit se, nastřílet spoustu gólů a alespoň se přiblížit svému vzoru, kterým je Samuel Eto´o,“ uzavřel 26letý Angolan.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.