Rio: "Owen může být klíčem našeho úspěchu"

Rio Ferdinand si myslí, že Michael Owen je přesně tím hráčem, který by mohl tým Manchesteru United dovést k dalším titulům a trofejím.

Rio Ferdinand si může tato slova dovolit, protože Michaela Owena zná už mnoho let ze společného působení v anglické reprezentaci. Věří, že bývalý střelec Liverpoolu a Realu Madrid , který naposledy působil v dresu Newcastlu může dát na Old Trafford znovu zazářit své hvězdě.

Mimo jiné také řekl: „Michael je přesně tím typem hráče, o kterém celý zápas neuslyšíte, ale on se pak najednou v nastaveném čase objeví v pokutovém území a svým gólem rozhodne o vítězství svého týmu. A přesně takovéto hráče potřebují velké kluby, aby získávaly velká vítězství.“

„Je opravdu skvělé, že máme Michaela v týmu, protože je nejen skvělým hráčem, ale také člověkem.“

„Držím mu palce, aby se mu vyhnula zranění a on v této sezóně vstřelil mnoho důležitých gólů.“

Trenér anglické reprezentace Fabio Capello sice v posledních měsících Owena opomíjel, nicméně Rio se domnívá, že Michael má stále výkonnost na to, aby se prosadil i na mezinárodní úrovni.

Stoper Manchesteru United dále na adresu nové útočné akvizice United řekl: „Když Michael podepsal s Manchesterem smlouvu, objevilo se mnoho skeptiků a pochybovačů, kteří upozorňovali na to, že je Michael často zraněný, nemá již výkonnost na to, aby hrál ve špičkovém klubu, zkrátka že je již za zenitem své kariéry. Myslím si ale, že Michael všechny skeptiky umlčel již svými prvními dvěma góly ve dvou zápasech. To je skvělá bilance a mluví za vše. Když je Michael zdravý a ve formě, nenajdete ve světovém fotbale moc gólovějších hráčů.“


 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.