Ronaldo se může vrátit

Takto se na adresu 24 letého portugalského reprezentanta vyjádřil Sir Alex poté, co si bývalý hráč United připsal úspěšnou premiéru proti Shamrock Rovers.

Sir Alex Ferguson nevyloučil, že jednoho dne se klidně může Ronaldo vrátit na Old Trafford. Ronaldova nová etapa života začala včera, kdy si odbyl debut v dresu Realu proti irskému týmu Shamrock Rovers. Real díky brance Karima Benzemy zvítězil 1:0 a Ronaldo patřil k nejlepším na hřišti. Ačkoliv tedy Boss cítí, že se Crisovi bude na Santiago Bernabeu dařit, této možnosti návratu se nevzdává.

„Může se to klidně stát, nikdy nevíte. Miluje United. Když se podíváte na předchozích 6 let, tak nevynechal jediný trénink.“

„Je to jedna z věcí, který nad ostatními vyčnívá- nebývá často zraněný, stále hraje. Navíc ty nejlepší léta teprve přijdou, je mu teprve 24 let.“

Fanoušci si pochvalovali a rádi sledovali jeho kousky s míčem a ještě raději sledovali jeho spolupráci s Waynem Rooneym.

Ferguson popisuje Ronaldův přestup jako „mohutnou ztrátu“ pro United a prozradil, že stále považuje tohoto hráče za nejlepšího fotbalistu planety i přesto, že Zlatý míč podle něj letos získá Messi.

„Odchod Cristiana je obrovská ztráta, je jednoduše nejlepší. Nemám pro něj nic, než slova chvály. Je lepší než Kaká, je lepší než Messi.“

„Hrozba vstřelení branky je od něj obrovská. Statistiky má neuvěřitelné. Střelba gólů, nahrávky na ně, hlavičky nebo nájezdy do pokutového území, to všechno je u něj ohromující.“ zakončil SAF.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.