Fotbaloví hrdinové podle Michaela Carricka

Každý mladý fotbalista má svůj vzor. Někteří jich mají i více. Podívejme se na 3 hráče, kteří nejvíce inspirovali středopolaře Manchesteru United, Michaela Carricka.

„Jako každý jiný hoch v mém věku, i já jsem měl několik fotbalových vzorů. Každý mnou jmenovaný hráč na mě zapůsobil jinak, ale všichni pro mě byli nesmírně důležití.“

Peter Beardsley

Byl to hráč Newcastlu United. A Newcastlu já jako malý chlapec fandil. Obdivoval jsem klub, obdivoval jsem hráče, obdivoval jsem Petera. Způsob jeho hry byl neskutečný a mě opravdu fascinoval. 

Paul Gascoigne

To je další můj favorit. Byl to neuvěřitelný hráč, absolutně geniální a nedostižitelný. Pamatuji se, jak jsem ho sledoval v roce 1990 na MS. Hrál neuvěřitelně skvěle. Byl obrovským charakterem, jeho zápal pro hru byl velký a navíc bylo vidět, že se fotbalem opravdu baví.

Měl jsem to štěstí se s Gazzou několikrát potkat a musím říct, že je to skvělý chlap. Pamatuji si na naše první setkání. Bylo to neskutečné.

Ian Wright

Ian byl hráč, kterého jsem miloval více než kohokoli jiného. Hlavně pro jeho góly. Nikdy jsem nebyl fanouškem Arsenalu, ale miloval jsem Iana a způsob, jakým hrál fotbal. Vždy se usmíval. Miloval jsem, jakým způsobem střílel góly a také, jak je potom oslavoval. Se svými přáteli jsme se ho vždy pokoušeli napodobit. 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.