Darron Gibson prodloužil smlouvu

Poměrně dlouze diskutovaná záležitost kolem Darrona Gibsona a jeho nového kontraktu je u konce. Gibson podepsal novou smlouvu.

Jsou tím u konce všechny spekulace, které se v posledních týdnech kolem Gibsonovy osoby vyrojily. 

21letý reprezentant Irska podepsal na Old Trafford novou tříletou smlouvu a doufá, že se v dalších sezónách dokáže prosadit do sestavy United.

„Jsem velmi šťastný že můžu spojit svoji budoucnost s Manchesterem United,“ řekl Darron pro manutd.com.

„V minulé sezóně pokaždé, když jsem dostal příležitost v „A“ týmu, vždy jsem si ji užíval. Každý moment na hřišti. Chci v tom pokračovat i v příští sezóně.“

Gibbson se objevil v sestavě United v minulé sezóně celkem 14x a stal se také jedním ze základních stavebních kamenů při vítězném tažení United Curling Cupem. Vstřelil celkem 3 branky, z nichž asi nejvíce v paměti fanouška Manchesteru utkvěla krásná střela z 25 metrů v posledním utkání minulého ligového ročníku proti Hull City. 

Alex Ferguson předpokládá, že v následující sezóně uvidíme od irského záložníka ještě více.

„Darron je jedním z mladých hráčů, kteří se dokázali nastálo uchytit v seniorském „A“ týmu Manchesteru. Počet zápasů, které odehrál přesně nereflektuje zájem, který o tohoto hráče máme. Doufáme, že jeho výkony s dalšími zápasy jen porostou,“ přidal Sir Alex Ferguson na adresu mladého středopolaře.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.