Van der Sar se těší na nadcházející asijské turné

Gólman Manchesteru United se v rozhovoru pro manutd.com vyjádřil, že je natěšen na nadcházející asijské turné a vše, co s ním souvisí.

Edwin van der Sar se nemůže dočkat, až se navrátí na půdu kontinentu, kde Manchester United v prosinci minulého roku dobyl vítězství na MS klubů a stal se tak prvním anglickým vítězem této trofeje. 

Již za několik málo dní začíná asijské turné Manchesteru United a náš brankař se již nemůže dočkat skvělé atmosféry a natěšených fanoušků United. Ti jsou podle jeho slov naprosto skvělí a on osobně se jich nemůže dočkat. 

„Když jsme se s týmem naposledy v Asii ocitli, byla to velká a skvělá událost, protože jsme se stali mistry světa. Teď již každý z nás hledí dopředu a těší se na nadcházející týden a na vše, co zažijeme,“ řekl Edwin pro manutd.com.

Old Trafford je na každý domácí zápas vyprodán a hráče United žene dopředu skvělá atmosféra vytvářená skvělými, skalními fanoušky. Fans v Asii jsou však úplně jiná třída. Úplně jiný druh lidí. Van der Sar osobně se na tyto fanoušky United z Dálného východu vždy velmi těší. 

Turné v Asii je totiž skvělou příležitostí poznat nové fanoušky, nový způsob života, nový způsob fandění. A fanoušci mají zase příležitost alespoň jednou za rok spatřit své oblíbence v akci, nebo třeba jen tak před hotelem.

„Je to skvělý pocit, když vidíte tu spoustu rozzářených tváří a když víte, že důvodem jejich radosti jste vy,“ řekl dále Edwin.

„Fanoušci zde jsou jakoby zfanatizovaní, zcela oddaní a nadšení – vždyť někteří z nich na nás čekají před hotelem celou noc i den. Většina z nich nemá tu možnost nás vídat často a tak je velmi dobré, že jim alespoň tímto turné můžeme udělat radost,“ dodal na závěr celého rozhovoru jeden z nejlepších fotbalových brankářů současnosti.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.