Giggs svým jménem znovu zaštítí pochod na podporu hospice

Ryan Giggs se rozhodl znovu poskytnout podporu speciálnímu oddělení hospice East Cheshire a to svou účastí na speciální půlnočním pochodu na podporu tohoto zařízení.

Záložník United, který je patronem charity, navštíví pacienty a personál nemocnice a pozve je na zahájení akce, která začne v sobotu 19. září 2009 přesně o půlnoci. 10 kilometrový pochod začne na Macclesfield Leisure Centre a povede přes Prestbury and Tytherington.

Minulý rok pochod vydělal 72 000 liber a Giggs nabádá lidi, aby se zúčastnili a pomohli tak získat ještě více prostředků při této charitativní akci.

72 000 liber z minulého roku bylo použito na financování nového fantastického oddělení nemocnice, které jsem měl tu čest slavnostně otevřít o pár týdnů později,“ řekl Ryan. „Vyzývám každého, ať obuje své boty a jde podpořit dobrou věc, aby se tento rok podařilo vybrat ještě více peněz než ten minulý.“

Loni se zúčastnilo kolem 570 lidí a letos představitelé této charitativní akce pod záštitou hvězdy Manchesteru United doufají, že účast bude ještě vyšší a podaří se získat přes 100 000 liber.

„Navíc se bude konat soutěž o nejlíbivější kostým, jejíž vítěz bude odměněn cenou. Chceme vytvořit opravdu dobrou atmosféru, která přitáhne velké množství lidí“ připojil zodpovědný organizátor akce Jayne Bessant.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.