Valencia se může stát součástí Manchesteru United

Bývalý manažer Wiganu Athletic Chris Hutchings věří, že Antonio Valencia má předpoklady k tomu, aby se bez problémů připojil k prvnímu týmu United.

Britský bulvár je přesvědčený o tom, že ekvádorský křídelní hráč v blízké budoucnosti opustí Latics a připojí se k United. Stal by se tak první posilou od odchodu Cristiana Ronalda. Zatímco obrovský přínos Ronalda bude nepochybně chybět, Hutchings je přesvědčený, že je Valencia dost dobrý, aby se na Old Trafford prosadil.

Pro Wigan Evening Post řekl: "Vždycky jsem věřil, že by se Antonio mohl jednoduše propracovat do nejšpičkovějších klubů na světě a vypracovat se na nejvyšší úroveň."

"Má všechno. Je velmi rychlý, skvěle centruje míče a je velmi inteligentním hráčem. Umí také skvěle hrát ve středu hřiště nebo podhrotového hráče. Přesně tohle vše ukazoval ve Wiganu a vedlo to k tomu, aby se o něj začaly zajímat špičkové kluby, jako je Manchester United nebo Real Madrid. Antonio skvěle rozumí hře a ostatní hráči mohou vidět, jakým skvělým fotbalistou je. Jeho schopnosti jsou opravdu úžasné."

"Pracuje na sobě velmi tvrdě a je profesionál, který byl v době, kdy jsem tam ještě trénoval, v kabině velmi oblíbený. Připojil se ke každé akci, kterou mladíci vymysleli a já si myslím, že to je přesně to, co by zahraniční hráči měli udělat. Zkoušet se stát členem týmu nejenom na hřišti, ale i mimo něj. Je to složité, když nemluvíte anglicky, ale on byl tím, který byl u všech událostí a vždy se usmíval. Jestli by měl hledat místo, kde by se měl zlepšovat, asi by to byla gólová produktivita. Ale zahraničním hráčům to vždycky trvá, než se tady usadí a zvyknou si."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.