Nový nábor redaktorů a omluva redakce

Chtěl bys být novým redaktorem manutd.cz a podílet se tak na tvorbě tohoto webu? Pak máš jedinečnou přiležitost se jím stát. Každý má příležitost se ukázat a zařadit se tak do našeho týmu.

Vážení čtenáři, chtěli bychom se Vám v první řadě jménem celého redakčního týmu manutd.cz omluvit za problémy vzniklé na našem webu v dnešních podvečerních hodinách. Jednalo se o ojedinělý incident, který už se nebude v budoucnu opakovat a můžeme Vám tak opět slíbit bezproblémový chod webu.  Osoby zodpovědné za celý incident byly z našich vlastních řad, a proto bychom chtěli zastavit zprávy o tom, že se jednalo o snahu konkurence.  Můžeme Vám také garantovat, že zodpovědní nejsou a ani v budoucnu nebudou součástí manutd.cz.

 

To nás vede k druhému bodu. Tím je nábor nových redaktorů, kteří by se chtěli podílet na vývoji nejčtenějšího webu o klubu Manchester United v České i Slovenské republice. Všichni máte možnost se zařadit po našem boku do redakce a pokud máte zájem, napište na mail:

 

mucz@email.cz

 

Prosíme Vás, abyste sami důkladně zvážili, jestli skutečně máte předpoklady pro tuto práci. Nadšení a fandovství je plusem, ale nestačí. Je potřeba znalost angličtiny, jistý přehled o klubu a schopnost se vyjadřovat. Chtěli bychom, aby se web posunul pomocí každé změny směrem vpřed a byli bychom rádi, aby se tak stalo i nyní, což znamená zlepšení úrovně článku a schopností redaktorů.

V případě, že nám na mail napíšete a budete se chtít stát redaktorem, čeká vás následující:

          Přeložit námi zvolený článek z angličtiny do češtiny

          Napsat článek k tématu o Man Utd, které vám zadáme

 

Vaše práce bude vyhodnocena třemi členy redakčního týmu a můžete se tak spolehnout na naprostou objektivitu. Počítáme s náborem 3-5 nových redaktorů.

 

 

Díky těmto změnám a inovování se také předem omlouváme za to, že v následujících dnech bude nižší aktualizovanost, než na jakou jste byli zvyklí. Žádáme Vás o trochu trpělivosti a setrvání, web bude brzy doplněn o nové redaktory a vše bude fungovat lépe, než dříve. Nepochybně jste si všimli, že web prošel v posledním půl roce mnoha změnami, které mu silně pomohly jak po stránce vzhledové, tak informační. Tyto změny všechny vedou k tomu cíli, aby byl Váš web co nejlepší a můžete se spolehnout, že i tyto změny povedou v konečném důsledku k postupu dopředu, protože to je náš společný cíl, za kterým směřujeme. Předem přejeme štěstí všem zájemcům o post redaktorů a těšíme se na budoucí spolupráci.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.