Ohlasy k novým dresům United

 Manchester United oficiálně představil nové dresy, ve kterých mistr Anglie bude hrát v sezóně 2009/10. Dresy mají nádech těch, ve kterých hráli hráči United před sto lety.

 Nový dresy je opět červený, ale na hrudi se objevuje červené véčko. Bílé trenýrky doplňuje červený pás.

Dres je vyroben tak, aby pomáhal fotbalistům lépe zvládat teplo a odsával pot. Uvnitř dresu se nachází ve vysoké jakosti nápis, na kterém zní: Divadlo snů od roku 1910.

Dresy byly vyrobeny ze speciální látky Nike Dri-Fit, která udržuje stálou teplotu a lehce absorvuje pot, díky čemuž hráči vydrží hrát déle a jejich dresy budou suché. Poprvé se hráči představí v těchto dresech 16. července na asijském turné v přátelské zápasu.

" Je skvělé, když vidíte nové dresy. Důležité je to, aby hráčům dres vyhovoval a aby si na něj během přípravy zvykli. Nemůžu se dočkat, až v tomto dresu nastoupím," řekl Wayne Rooney.

O nový dresech řekl pár slov i Ji-Sung Park.

" Citím se v něm skvěle poté, co jsem viděl nový dres. Nové dresy vždycky na něco odkazují. Historie klubu je velice důležitá a všichni hráči to ví," dodal Park Ji-Sung.

" Líbí se mě ten černý pás ve tvaru "V". Jako by charakterizoval vítězství, tedy Victory. Doufám, že v nových dresech budeme vyhrávat každý zápas," řekl Park.

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.